Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jogom kerni tole, hogy...

Van jogom kerni tole, hogy valtozzon meg?

Figyelt kérdés

En 30N vagyok masfel eve ismerem a parom 34F.

Lassan fel eve egyutt is elunk. Mondhatnam hogy minden tokeletes csak eppen van egy dolog ami nem tetszik.

A parom, igaz eddig max 3-4 alkalommal tortent meg, hogy bulizni ment a barataival, de olyankor olyan reszegen jott/hoztak haza hogy azt sem tudta mi a neve.

Mar egyutt is elunk es mivel rajottem, hogy ez a fajta reszegseg nem egyszeri eset nala szeretnek vele beszelni.

Arrol mar beszeltunk hogy kevesebbet iszik, de ugy lattom ez neki nem megy, ha iszik nem tudja abba hagyni.

Szeretnem ha nem inna egyaltalan, vagy ha nem tudja megallni akkor ne menjen bulizni. Nem tudom hogy kerhetek e ilyet?! De nekem ez a fajta ivaszat nem tetszik es nem is akarok egy olyan emberrel egyutt elni aki bar evente par alkalommal de igy berugik.


2014. máj. 30. 23:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másikat meg akarjuk változtatni, hanem elfogadjuk olyannak, amilyen, és szerintem se olyan nagy dolog 1,5 év alatt 3-4 alkalom. Nem tudom mit szolnál, ha minden héten elmenne bulizni és piálni, ha nem is rúgna be, de inna.
2014. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem a bulizassal van problemam es nem is azzal, hogy iszik "csak" az elfogyasztott alkohol mennyisegevel!"


Kérdező, teljesen jogos, ezért írtam, hogy beszéljétek meg, próbáljátok együtt megfejteni, hogy miért issza ilyen durávn le magát. Lehet, h vmi bulizással kapcsolatos lelki probléma miatt.

A többieknek, meg akik erre lázonganak...az ivászatot nem kell semmilyen szín alatt elfogadni, pláne ezen a szinten, és az nem megváltoztatás, nem emberi tulajdonság. Bulizzon a pasi, meg ha annyira kell igyon is a buli alatt, de mértékkel, annyira, h még jól érezze magát, és ne annyira, hogy beájuljon, aztán a végén meg lehet vinni gyomormosásra. Igen, igen gyomormosásra, pláne, ha csak ritkán fordul elő!

2014. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az lesz a vége, hogy szégyellnie kell majd magát maga miatt.


A történet szerintem arról is szól, hogy te nem tudod elfogadni, ha nem olyan, amilyen neked tetsző minden helyzetben. Pedig egyszerűbb lenne megtanulnod így is szeretni. 90 kilósan fekve a kertben előtt. és nem feltételekhez szabva a szerelmedet. Főleg ha ezzel neked nem árt ténylegesen.

2014. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez is alkoholizmus sajnos. Volt egy szomszédunk, évente egyszer rúgott be úgy, hogy mindent széttört és mindenkit megvert. Nekem ez nem kellene.
2014. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!