Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mond ilyeneket? Tenyleg...

Miert mond ilyeneket? Tenyleg nem orul neki?

Figyelt kérdés

Parom szerint ahogy o latja nem orul a babanak!!


De nekem sirva mondta hogy mennyire boldog!!


Par napja azt mondogatja nekem persze nem a fia elott hogy :

Elfogok vetelni, nem fog meg maradni, akar 5 honaposan is elmehet a baba, nem biztos hogy meg marad, akar kora szulott is lehet......stb

Most meg ma reggel megfenyegetett o szerinte jo indulatbol hogy ha valami bajom van ne a fiat ugraltassam mar hogy vigyen el dokihoz. Ugyan is cisztam volt es fajt az egesz mehem. Aggodtam nagyon. Nem volt veszhelyzet csak nem tudtam mi van. A dokim pedig mondta menjek be hozza megvizsgal. A parom is aggodott es o mondta hogy bevisz kocsival. Nem vereztem nem voltam a halalomon. Csak nem ertettuk hogy miert szurkal a mehem. Kiderult hogy szetdurrant a ciszta es aggodalomnak nincs helye. A baba jol van. De az anyosomat nem erdekelte legkozelebb mentot hivjak ne pedig a parom vigyen be!


2014. máj. 30. 12:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Amugy kedves 3as a valaszt kertem nem pedig azt hogy linkelj mas kerdeset.


Hogy itt gyk milyen paraszt emberek vannak.

itt csak gyk arrol szol hogyan kossunk bele masba nem arrol hogy segitsunk a kerdezonek!!!!


Nem egy kerdest olvastam mar el es olyan parasztul tudnak vissza irni a kerdezonek hogy rendesen fel tudd fordulni a gyomrom!!!!


Egyaltalan van itt olyan aki normalis valaszt tudd irni a kerdezonek? (nem csak rolam van szo)

2014. máj. 30. 13:21
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 és #10

Igazatok van! Ugyanaz a stílus, ugyanaz a mentalitás, ugyanúgy ékezetek nélkül ír, ugyanúgy nem használ vesszőt a "hogy" előtt (meg sok más helyen sem).


Sajnálom a párját is, az anyósát is, de legfőképp a babát.

2014. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Niki, már megint nem vagy iskolában? Ma túl sok kamukérdést írtál ki, de elég fantáziaszegények.(:
2014. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!