Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mond ilyeneket? Tenyleg...

Miert mond ilyeneket? Tenyleg nem orul neki?

Figyelt kérdés

Parom szerint ahogy o latja nem orul a babanak!!


De nekem sirva mondta hogy mennyire boldog!!


Par napja azt mondogatja nekem persze nem a fia elott hogy :

Elfogok vetelni, nem fog meg maradni, akar 5 honaposan is elmehet a baba, nem biztos hogy meg marad, akar kora szulott is lehet......stb

Most meg ma reggel megfenyegetett o szerinte jo indulatbol hogy ha valami bajom van ne a fiat ugraltassam mar hogy vigyen el dokihoz. Ugyan is cisztam volt es fajt az egesz mehem. Aggodtam nagyon. Nem volt veszhelyzet csak nem tudtam mi van. A dokim pedig mondta menjek be hozza megvizsgal. A parom is aggodott es o mondta hogy bevisz kocsival. Nem vereztem nem voltam a halalomon. Csak nem ertettuk hogy miert szurkal a mehem. Kiderult hogy szetdurrant a ciszta es aggodalomnak nincs helye. A baba jol van. De az anyosomat nem erdekelte legkozelebb mentot hivjak ne pedig a parom vigyen be!


2014. máj. 30. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ja, kicsit nehezen esett le, hogy ezek szerint anyósod nem örül a babának.

Ne a fiát ugráltasd-miért a fia nem veled él, és nem a gyermek apja, hogy orvoshoz vigyen ha kell?

2014. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A parom orul a babanak!! :) kicsit nehezen jott ossze de most boldogok vagyunk!!

Akkor nem ertem miert kezdett el sirni es mondani memnyire boldog es meg meg is olelt

2014. máj. 30. 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
2014. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Golan Trevize ***** válasza:
91%
Féltékeny rád, mert elvetted tőle az egyszem kis fiacskáját.
2014. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazabol azt sem ertem hogy anyosom kinem allhatja a parom exet .paromnak van egy gyereke igaz hogy becsuszott de nem ez a lenyeg. NEm sokaig voltak egyutt. Hanem az anyosom jobban oda van erte az elso unokajaert. Mi ugye bar nem egy eve vagyunk egyutt ha nem joval tobb.
2014. máj. 30. 12:24
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
anyósod azért nem szeret, mert hallássérült vagy ... egyéb hibáidról mi itt nem tudhatunk, bár a fogalmazási zavarod nem csak hallássérültséget feltételez
2014. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hat persze minden gyerek becsuszik es egy ferfi soha nem szertte az exet es az anyos rosszmaju.

Ne higy el mindent amit mondanak neked oke

Te is ugyanaz a no vagy mint az ex ha te ex leszel akkor a te gyerekedrol is becsuszotkent fognak meselni.

2014. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
NEM vagyok hallàssèrült a màsik meg az hogy ne keverjetek össze m
2014. máj. 30. 12:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósod a párod minden exét, téged, és esetleges jövendő párjait is utálja, vagy utálni fogja, vésd az eszedbe. Ha ez megvan, könnyebb elfogadnod, mert megváltoztatni úgysem fogod tudni. Jót teszel magaddal is, ha nem agyalsz ezen és nem akarsz tetszeni neki.
2014. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 márpedig a stílusod és kommunikációd alapján te ugyanez a kérdező vagy http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2014. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!