Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert van egy gyerekem...

Azért mert van egy gyerekem nem mehetek sehová?

Figyelt kérdés
Párom szerint én ne menjek sehová mivel van egy gyerekünk. Azt mondja, hogy nekem nem illik barátnőzni stb. Most komolyan, nem mehetek el a barátnőmhöz délutánonként a kicsivel? Meg van főzve, ki takarítva. Igaza van a páromnak?
2014. máj. 26. 12:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hogy mekkora a kicsi. Az első hat hétben nem ajánlott. Utána csak jót tesz neki, ha normális keretek között ugyan, de minél több embrert, helyet, helyzetet megismer.


Az ilyen dolgokat miért nem beszélik meg a párok még gyerekvállalás előtt?

2014. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Nincs igaza. 2 hetes volt a kislányunk, amikor 2 etetés között azért maradt vele egyedül a férjem, hogy én elmehessek egyet CSAKÚGY a városba, mert mondtam neki, h úgy érzem, szükségem van erre. Most h már 2 hónapos, mindennap kint vagyok vele, és szerintem a férjem még örülne is, ha közben tudnék barátokkal is találkozni, beszélgetni. egyébként pedig ha nem ért veled egyet, akkor is mehetsz szerintem. bár nyilván úgy nem vagy olyan felszabadult.
2014. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

De mehetsz..Viszont ha kicsi a baba, akkor őt ne vidd magaddal (maximum sétálni a 6 hetes koráig)

Nem vagytok összenőve a gyerekkel, hagyd addig a párodra, kell neked is egy kis kikapcsolódás.



Neki is van gyereke, ő sem megy sehova?

2014. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%

"Azt mondja, hogy nekem nem illik barátnőzni"


nem az apád, hogy kioktasson b@sszus


"nem illik"? azért ne látogasd meg a barátnőidet, mert megszólnak érte a szomszédok? eleve ki nem sz@rja le, hogy mit mondanak mások, de nem is hiszem, hogy bárki bármi rosszat gondolna a dologról. vagy mit gondol, hogy az a téma a szomszédságban, hogy "nézd már a Juli megint barátnőzni megy a gyerekkel, ez milyen pofátlanság már!"

2014. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
73%
A párod melyik bolygóról jött?
2014. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Három hónapos. A párom is csak este jön haza. De mindig vannak rosszakarók.
2014. máj. 26. 13:18
 17/37 anonim ***** válasza:
23%

Én nem sajnállak, hiszen ezt a dolgot gyerekvállalás előtt is tudtad róla, hiszen csak felelősen vállal az ember gyereket, HAHAHA.


Válj el és találj egy rendes pasit, mert a következő a pofon lesz, de mivel úgysem válsz el, várjuk azt a kérdést is:)

2014. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
93%
három hónapos gyereket már nyugodtan lehet vinni társaságba. még egykét hónap, és már muszáj is lesz vinni, mert már unni fogja a lakást, meg a fejedet.
2014. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Őszödi Ferenc ***** válasza:
92%

Hát ez a férfiember nem okos.

Jó idő van, 3 hónapos babát nyugodtan lehet vinni, sőt, kell is, hogy kimozduljatok.

2014. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
87%

A párodnak inkább számítanak a rosszakarók, mint a saját felesége? Te is jó apát választottál a gyerekednek.

Gondolom falun élsz és a párod nem túl iskolázott, ha így gondolkodik.

Egyébként ezek a rosszakarók otthon ülnek egész nap? Gyanítom nem, különben nem tudnának meglesni, hogy hová mész.

Beszélj a pároddal, mondd meg neki, hogy nem börtönben élsz, és ha egy kicsit is szeret, meg nem akarja, hogy becsavarodj, akkor ne mondjon ilyen hülyeségeket.

És ha meg kiderül,hogy voltál valahol, akkor mi van?

2014. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!