Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágja mindig a fejemhez,...

Miért vágja mindig a fejemhez, hogy övé a lakás?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk a kislányunkal a párom szüleitől kapott lakásban(párom nevén van a lakás)

Bármilyen veszekedés van, párom rögtön ezt vágja a fejemhez, hogy az övé a lakás.

Mondtam neki nem egyszer, hogy ne mondja ezt, mert nem esik jól, de nem érdekli...


2014. máj. 23. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
"Áldom is a drága szüleid, hogy voltak olyan kedvesek és nekünk adták ezt a kedves kis kéglik. Nélkülük még itt sem tartanánk."
2014. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Miket mondasz neki ilyen veszekedések alkalmával,amire ez a reakció???

Válással fenyegetőzől?

2014. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok és nem fenyegetőzöm.
2014. máj. 23. 20:55
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Valamivel csak ki provokálod!!



Nehéz elhinni az alábbi szituációt:


Te: Édesem, szeretlek, már nagyon vártam, hogy hazaérj!


Párod: Én is szeretlek, de a lakás az enyém, érted??

2014. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy ha bármin veszekszünk!!! Pl. Mondom neki, hogy pakolja be a mosógépbe a ruhát, erre az a válasz, hogy hadd üljön már le 5 percre a saját lakásában!
2014. máj. 23. 21:13
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
gyesen vagy?
2014. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen és most jön az, hogy ha otthon vagyok, miért nem birom megcsinálni én!?
2014. máj. 23. 21:33
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Hát, tekintve, hogy itt alig egy óra alatt eljutottál a parasztozáshoz, el tudom képzelni, a pároddal milyen "kedvesen" szoktál beszélgetni, bocsánat, veszekedni. Tényleg, beszélgetni próbáltál már vele, vagy alapból csak veszekedni tudsz?
2014. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

Igen ha gyesen vagy,akkor csináld meg a házimunkát,és rendezd a gyereket,mert neked most ez a munkád,neki meg más.Ne kelljen már még a háztartással is foglalkoznia.Majd ha te is munkába állsz,az otthoni munka is feleződhet.


Egyébként bravó az értelmi intelligenciádhoz.Ha ilyen stílusban beszélsz a pároddal,akkor nem csodálom,hogy tesz egy-egy epés megjegyzést csak a mihez tartás végett.

2014. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Bence_ ***** válasza:
100%

Had üljön a lakásában= szeretnék egy kicsit nyugodtan, pihenni.

Veszekedés közben meg azért is mondhatja mert bántani szeretne.

De miért nem VELE beszéled ezt meg?

2014. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!