Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a Szilveszterrel?

Mi legyen a Szilveszterrel?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy bulit szilveszterkor,de sajna mindíg balhé van nálunk ,ha buli van.Most nemrég is áthívta a férjem a haverokat,az egyik külföldről jött haza.Piáltak és jól összevesztek.Mikor rájuk mertem szólni,hogy fejezzék be,mert a gyerekeknek nincs erre szüksége mindhárman csúnyán rám támadtak,hogy milyen hárpia vagyok,hogy amikor ők jól érzik magukat akkor én mindíg elrontom a hangulatot.Mondanom se kell órák óta üvöltöztek egymással.Már tudom,hogy a szilveszteri bulinknak lőttek,szerencsére én csak tesómat hívtam őt meg le tudom mondani.De mit tudnék tenni,hogy végre kapcsoljon már?Hogy a család fontosabb?Hogy mindíg mi isszuk meg a levét?Otthon üljünk? Még az is lehet,hogy ő a haverokhoz átmegy.Vagy menjünk el mi a gyerekekkel egy olyan helyre ahol jól érezzük magunkat?Vagy ez szemétség lenne? Nem merem összegyűjteni rá a bátorságom,de akármi is lesz semmiképp nem lesz az igazi.Kérlek írjatok minél többen.
2009. dec. 28. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogyne otthon csinálják ezt a gyerek előtt, mert eltanulja, és később majd ő is állandóan leissza magát, ha azt látja, hogy apuci is ezt csinálja. Ha részeg akar lenni, üljön be a haverokkal egy kocsmába, de ne a gyereket hülyítse meg a viselkedésével.
2009. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek rovására ne menjen a buli.Én biztos,hogy a gyerekekkel,tesómékkal ,"csendes" barátaimmal otthon maradnék,a férjem meg menjen dajdajozni a haverjaival.Ha valaki hangoskodás és részegeskedés nélkül nem érzi jól magát szilveszterkor,az ne zavarja a gyerekeim és az én nyugalmamat.Szerintem állj a sarkadra,hivatkozz a gyerekekre. Még a buli nélküli szilveszter is jobb,mint a veszekedős.
2009. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!