Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én gondolkodásommal van a...

Az én gondolkodásommal van a baj? Vagy az "anyóséval"?

Figyelt kérdés

A pár férfi tagja vagyok, bár nem panaszkodni jöttem.


A mennyaszonyommal építkezünk, de anyós sok mindent elvár mert ő otthon lakik, én távol dolgozom, 3-4 hetente járok én oda, akkor ott alszom.

Pénzt nem kér, a mennyaszonyom nem dolgozik, és támogatom. Van egy közös autónk, de ő használja mert nekem olcsóbb a tömegközlekedés, meg ha mégis autóval járok akkor haverommal mert egy helyen dolgozunk.

Már anyósjelölt nem tud járni kerékpárral, állandóan vinni kell őt, ami ugyan nem probléma, nekem nem az, de az már több a soknál hogy képes azért felkelteni a lányát reggel 6 órakkor hogy őt meg a munkatárs nőjét elvigye dolgozni majd menjen érte.


2014. máj. 12. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
már bocs de a lányát eltartja, téged napokig ingyen vendégüllát, tán nem nagy kérés hogy a munkanélkülki ingyenélő gyereke legalább enyit megtegyen
2014. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1 az hogy nem ingyenélő, mivel szokott bevásárolni otthonra. Vesz elég sok mindent például dohányt, amit például ki nem állhatunk.


Ja és elnézést, de először meg mondja neki hogy holnap vigyél már ki, mondja a lánya hogy rendben, de aztán elmondja 3szor, hát én nem foglak felkelteni miközben pénteken is elvitte, és mondta a barátnőm hogy magától kelt akkor sem kellett elvinni.

Tavaly is nem egyszer vitte el,de azért minden nap, ne kelljen már neki azért korán felkelni, nyilván ha felajánlja, vagy hogyha azt mondja hogy "nem ígérem ha felkelek elviszlek dolgozni" és fel kell elviszi az rendben van. Én biztosan nem várnám el ezt fordított esetben.

2014. máj. 12. 22:23
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Vedd magadhoz a kocsit, és problem megoldva.

Vagy parkoljatok távolabb, és mondjátok azt, hogy te jársz vele, de ha a lánynak kell, akkor kis sétával érte mehet.

2014. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
a kislány nem dolgozik mi a lópikulából vásárol néhanapján gondolom enni nem néha szokot, fürödni sem, eltartáják a seggét fizese meg az árát és ne heverészen mikor az anya dolgozik hogy szeretőstől eltarthassa
2014. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

A kérdező írta, hogy támogatja a lányt, szóval abból vásárol.


Szövegértés egyes.

2014. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

A menyasszonyod nem dolgozik. Mennyivel támogatod? Csak hogy tudjunk viszonyítani.


És igen, miért nem tudja elvinni kocsival az anyukáját munkába, aki viszont dolgozik? És itt is azt kéne tudnunk, hogy pár száz méterről vagy kilométerekről van-e szó.

2014. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg az anyát vedd el a lányát. Anya meg a lánya is élősködik rajtad ez kell neked. Építkezik ja a te pénzedből de többesszámba. Lépj le minél előbb míg az utolsó filléredet is el nem veszik.
2014. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

"miért nem tudja elvinni"


Miért, miért... talán mert kva drága a benzin ahhoz, hogy a valószínűleg bérlettel rendelkező "dolgozót" furikázza.

2014. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Akkor kérje el benzit is az anyjától. Aztán még a semmitevésben meg is gazdagszik a liba.
2014. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, még azt sem tudjuk, mennyi az a támogatás!
2014. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!