Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremék gyereket terveznek...

A nővéremék gyereket terveznek, de a nővérem semmiben nem változtatott az életén. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy eljárnak bulizni, néha iszik is, elmegy a barátnőivel borozni, kávézik,nyáron külföldre mennek nyaralni, nem változtatott azon sem, mit hogyan eszik.
2014. máj. 10. 12:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezek közül egyik sem értem, miért lenne baj. Attól, hogy az embernek gyereke születik, még élvezheti az életet. Szerintem te irigy vagy arra, hogy kiteljesedik az élete és továbbra is jól érzi magát! Nem az a normális, hogy valakiből melegítőalsós, otthon savanyodó, zsíroshajú trampli ősanya lesz...
2014. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális,hogy bele akarsz szólni az életébe.
2014. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, söprögess már saját házad tájékán.

Semmi, azaz SEMMI közöd nincs hozzá. Egyébként meg tény, hogy akik rágörcsölnek a gyerekvállalásra, nehezebben esnek teherbe. Lehet,hogy ez lesz nővéredéknél a siker kulcsa, hogy nem görcsöl.

Neked pedig semmi jogod emiatt kérdőre vonni a normálisságát...

2014. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak belföldön szabad terhesnek lenni, vagy mi az indok? Szülés közeledtével már úgyse megy senki messze a kórháztól.
2014. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kérdező is olyan "anyuka" lesz, aki kinyalatja a seggét mert terhes... aztán majd jön a csodálkozás ha a pasi átbassza mint szart a palánkon
2014. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mi van, ha addigra teherbe esik? Mi lenne? Terhesen nem szabad nyaralni? Vagy mi?
2014. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"A külföldi nyaralás azért gond, mert mi van, ha addigra teherbe esik?"


Nem szoktak többet fizetni a szállodában a terhes nőkért :)

Még mindig nem értem, hogy mi a baj a külföldi nyaralással :) A határnál azonnal elvetél, vagy mi?

2014. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap múlva szülök. Eddig mentem mindenfelé, most kizárólag azért nem megyek nagyon semerre, mert egyrészt 2 percem van a vizelési ingertől számítva, hogy wc-t találjak, másrészt 10 perc séta után elfáradok, mint a kutya.


De néhány napot már kibírok a lakásban. Egy egész terhességet nem bírtam volna ki, tuti becsavarodtam volna.

2014. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, asszem nekem sem szabadott volna hazautaznom Magyarországra terhesen :)...

Pedig akkor nem az első hetekben voltam, és nem rövid út. (12 óra)

Meg vissza se szabadott volna jönnöm 21 hetesen, mert külföld..Ugye :D?

Vicc.

2014. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%

Oké, hogy állapotos nőt a hatodik hónaptól nem engednek repülőre, de simán utazhat egyébként még a hatodik hónap felett is, ha egyébként rendben van a terhessége.


Nem kell tudatosan készülni, ettől nem lesz semmi sem jobb. Az ilyen Gravida vitaminok is csak arról szólnak, hogy eladjanak valamit, amire nincs szükség. Ha egészségesen étkezik, mindent megeszik, akkor megvan minden vitaminja.

2014. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!