Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, ha nem segítek itthon...

Jogos, ha nem segítek itthon semmit, mert nem engedik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen leordítják a fejem, ha kimegyek a konyhába segíteni főzni, akkor bezavarnak a szobámba, nem is akárhogy...nagyon meg tudnak bántani. Most ki akartam mosni a ruhákat, mert régi fajta mosógépünk van (sokáig tart a mosás), és anya hétköznap dolgozik, de a részeges élettársa nekem áll, hogy fejezzem be, mert ő kihajigálja a mosógépet az utcára. Múltkor az volt a bajuk, hogy nem mosogatok, utána meg ráfogták, hogy amikor összemosogattam, akkor zsírosan hagytam a tányért. De ők meg úgy mosogatnak, hogy mindig rajtahagyják a kajadarabokat, mert nincs kedvük lemosni, az persze nem baj. Már inkább a szobából se megyek ki....

19/L


2014. máj. 8. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideje költözni.
2014. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyetértek elsővel..

és igen, jogos... nagyon durva..

2014. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az elsővel (sajnos) :\
2014. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legjobb lépés ha elköltözöl.

Második legjobb lépés (ha első nem megy) hogy szögezd le velük mit várnak el (mosogass - ne mosogass, mossál - ne mossál stb), utána pedig mondd meg nekik hogy mindazokat amiket elvárnak addig fogod megcsinálni amíg nem csesztetnek hogy hogyan csinálod azt.

2014. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!