Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés
A nő segít párjának a gyermekének a nevelésében, odafigyel a gyereknek a dolgaira, időpontokra, főz, takarít rá, elvan a gyerekkel a maga módján, szóval mindent megcsinál amit kell a gyerek körül, de nem egy nagy anya típus sokszor inkább csak amolyan babisitter de alapjáraton jól kijönnek. Ha a gyerek apjának dolga van, vagy dolgozik akkor foglalkozik vele, de ha apa nem dolgozik neki kell foglalkoznia a gyerekével, neki kell vinni mindenhova, neki kell érte mennie. Ha ketten vannak otthon a nővel akkor általában tévéznek, számítógépen játszanak, leviszi a játszótérre, rajzolnak általában ilyesmivel foglalja le. A férfit imádja, a gyerekkel meg úgy elvan.
2014. máj. 7. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ebből az egészből hol van a nő önmaga? Az ő egyénisége. Kiszolgálja a két embert, rendezi a környezetét, de nem lehet azt olvasni, hogy ő neki mit tesznek, hogy kap vissza:) Mi zajlik le benne? mert nem tűnik boldognak.
2014. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat egy oldalú, észre sem veszik azt, aki megteremti számukra a feltételeket.Ők (apa-gyerek) csak élvezik azt amit a nő teremt.
2014. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem egy házasság és nem egy jó kapcsolat. Érzelmileg sivár.
2014. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Írta valaki hogy én vagyok az elvált anya. Az anyuka nincs képben, 2 éves korában elhagyta a gyerekét és a férjét. Az új nőnek nincs még gyereke, a férfi költözött oda a nő lakásába a gyerekével. A nőnek nincs most munkája így ő van leginkább a gyerekkel, a férfi dolgozik nem sokat van otthon. Nem tudom mennyire sivár a kapcsolatuk, a párját imádja a nő azt tudom, a gyereket is szereti de nem úgy foglalkozik vele, mintha a gyereke lenne azért írtam, hogy "elvan vele", ellátja, foglalkozik vele de sokszor mondja hogy hazaérhetne már a párja, mert lefárasztja a gyerek és például van, hogy nincs kedve mondjuk levinni játszótérre mikor a gyerek menni akar csak leülteti mesét nézni.
2014. máj. 7. 19:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Na akkor én se vagyok anyatípus a saját fiammal, mert néha én is várom, hogy lepasszoljam a páromnak. Van gyereked? Még a saját is fárasztó, pedig az életed, nemhogy még egy készen kapott.Szerintem semmi probléma a nővel, a férfi remélem megbecsüli.
2014. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!