Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy egy 28...

Nettybaba43 kérdése:

Mi az oka annak hogy egy 28 éves srác nem foglakozik a barátnőjével ugy ahogy kellene és még a leendő anyósát akit nem is ismer semmibe veszi?

Figyelt kérdés
A történet az hogy a barátnőm jelenlegi párja ugy tett mikor a barátnőm az anjának venni akart gyűrűt hogy őtet nem érdekli hogy a leendő anyósának a szülinapja lesz csak hogy a barűtnőm vele legyen ne az anjával vagy annak az ajándékával töltse az időt a barátnőm? ez milyen dolog már? Ez szerintem nem is kapcsolat legalább is olyan mintha csak páréjszakás dolognak tűnne az egész a srác részéről! Szerintetek?
2014. máj. 1. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Légy szíves, mielőtt legközelebb írsz ide, forgasd át a helyesírási szótárt. Mert egyszerűen felháborító, ahogy írsz.


Na, tehát. Attól, hogy sok idő az ajándékvásárlás, attól még nem kell azt a randevú alatt megejteni. Lehet azt akkor is, amikor a pasi dolgozik, haverozik.... Én sem veszem el a közös időt a párommal olyan dologgal, ami igazából csak nekem fontos.

Ha nem is ismeri a leendő anyósát, akkor minek érdekelné? Mutassa be előbb a kedves barátnőd, aztán utána legyen nagy a szája.

2014. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem egyszerű vidékről bejutni egy kisebb városba mivel igen sokba kerül anyagilag. És ezért tudnak ritkán talizni egyhéten egyszer mert sajna sokba kerül, de aki gazdag vagy anyuci meg apuci pénzeli annak könnyű nagy szájának lenni. cserélnék vele boldogan.
2014. máj. 1. 20:42
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Te cserélnél? Azt hittem, a barátnődről meg a párjáról van szó.


Neked nincs saját életed?


Egyébként ANYJA. Nem anja.

2014. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
És különben is, te nem Londonban laksz?
2014. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De a barátnőmről van szó de attól még cserélék egy gazdag csemetével. Honnan tudod hogy én Londonban lakok? Amugysem hawaii idekint az élet.
2014. máj. 1. 21:38
 16/18 anonim válasza:
lehet hogy csak azt akarja vele és kész annyira kell neki hogy kalandnak
2014. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted honnan tudom, hogy Londonban laksz? Egy névtelen oldalon úgy döntöttél, hogy megjeleníted a neved: innentől bármit válaszolsz bárhova, azt meg lehet találni.
2014. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
na jó akkor tisztázzuk a dolgokat! senkinek semmi köze ahhoz hogy én hol lakom illetve attól hogy én külföldön élek a családommal az nem jelenti azt hogy a legjobb barátnőm sorsa nem érdekel és nem szeretném ha valaki átverné mert már t9rték 9ssze a szívét nem egyszer. Szerintem ebben semmi rossz nincs ha valaki aggódik a leges legjobb barátnőjéért.
2014. máj. 2. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!