Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jutok eszébe senkine...

Miért nem jutok eszébe senkinek, még akkor sem amikor névnapom van?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem. (most kezdtem a gimnáziumot) A régi osztályomban sem volt egy barátom sem, itt úgy gondoltam, hogy van. Kitérnék a lényegre. A napokban volt a névnapom, és a családomon kívül (ebbe beletartozik anyukám, apukám, tesóm, nagymamám) senki sem köszöntött fel. Én mindig mindenkit felköszöntök, próbálok kedves lenni. Az ezek szerint "állítólagos" barátaimat is felköszöntöm. Ugyanez szokott történni a születésnapomon is. Értem én, hogy ilyenkor nem köszöntenek fel, mert honnan tudhatnák, de a névnap az benne van a naptárban... Nem várok választ, csak ezt most muszáj volt "kiírni magamból". A pláne az a történetben, hogy még a másik nagymamám(apukám felőli) még ő sem köszöntött fel! Nem értem, hogy engem miért nem szeret senki... (mert nyilván ha szeretnének, akkor biztosan felköszöntenének)


Ha valakinek van hozzáfűznivalója, akkor írhat nyugodtan.


2009. dec. 25. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

tudod mit? BOLDOG NEVNAPOT! (+szuletesnapot, karacsonyt. uj evet)En is mindig elfelejtem a paromet, de attol meg szeretem! nem kell ebbol nagy ugyet csinalni, nem ebbol lehet tudni, hogy valaki szeret-e.

Kellemes unnepeket!

2009. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nos,nekem a véleményem a következő.Nem lehet,hogy túl zárkózott vagy,és emiatt nem tudsz megnyílni?így nehézkes barátkozni kissé.Próbálj meg picit megnyílni.Nem azt mondom,hogy most menj oda,és mesélj órákat,csak kérdezd meg tőlük,hogy mi a helyzet velük.Ezt értékelni fogják^^ Legalábbis,szerintem egy csendes,zárkózott,érzékeny lelkű lány(?) lehetsz :)Ezzel nincs is semmi gond.Az érzékenység nem rossz tulajdonság,az emberek értékelni szokták tapasztalataim szerint :D Remélem,hogy legalább egy icit segíteni tudtam ezzel kapcsolatban.Mondd csak,van valami,ami kiváltja ezt?Ha igen,akkor beszélhetünk róla,ha gondolod.De,lehet,hogy mégsem vagy csendes.Akkor pedig érdemes kikérni valamelyik család tagod véleményét magadról,hogy tudd,hogy mi az,ami zavaró lehet a viselkedésedben.Ha a napokban volt a névnapod,akkor boldog névnapot utólag is!Egyébként én szívesen beszélgetnék veled,megérintett ez a kérdés,és ezért regisztráltam ide^^ Végre egy oldal,ahol vannak ilyen emberek :D Tudod,én idén,véletlenül elfelejtettem a párom születésnapját.Napokon keresztül fejemben volt,aztán sikerült kicsit összekülönböznömmásokkal,és teljesen kifolyt minden a fejemből.De máégsem sértődött meg.Mert ettől még szeretem :) Az,hogy nem köszöntenek fel,még jelentheti azt,hogy szeretnek,ne bánkódj emiatt.Nekem tavaly édesanyámék elfelejtették a születésnapomat,mert sok volt a gond.de ebből se lett probléma.most mondok valamit:) Örülj neki,hogy van családod.Másnak nincs.És szeresd őket nagyon,mert,mint aleveledből kiderül,igenis fontos vagy nekik.Másoknak ennyi sincs.És hidd el,hogy lesznek barátaid.csak idő kérdése.És mutasd meg nekik,hogy ki vagy.Próbálkozz picit jobban,másoknál is.De sose azért légy kedves,hogy visszakapj valamit.Hanem azért,mert adni akarsz.Különben semmire se fogsz menni.Én is csak olyanoknak adtam,akiket szerettem,talán sokan elfordultak tőlem,ahogyan másoktól is.dE,most itt vagyok.Barátokkal.Akik keresnek,akik szeretnek.Remélem,hogy veled is így lesz :D Boldog karácsonyt kívánok neked,és remélem,hogy tudtam segíteni :)
2009. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! :) Egyébként az igaz, hogy zárkózott vagyok, de már eddig is sokat változtam, úgy érzem, és jó irányba. A családom szeret, és ők örülnek, hogy nem vagyok olyan mint a többi, viszont ők is buzdítanának arra, hogy legyek kicsit nyitottabb, és akkor több barátom lenne. Az az igazság, hogy mostanában próbálok mindenkivel beszélgetni, barátságosabb lenni, de mintha valami olyat sugároznék, amitől senki nem akar tudomást venni rólam. Azt vettem észre, hogy barátaim is (már ha lehet őket annak nevezni) csak akkor beszélgetnek velem, ha nincs "más". Nem szívesen élvezik a társaságomat, csak ha már én "maradok". Nem tudom már ki írta, hogy nézzek magamba, hát ez megtörtént. Talán túlságosan is magamba néztem, és szinte csak rosszakat fedeztem fel, mert túlságosan maximalista vagyok... :/ Ja igen! És nem sajnáltatni szeretném magam, csak szerettem volna megkérdezni mások véleményét is erről, mert a családommal már beszélgettem róla.

Még egyszer köszönöm szépen a kommentárokat, és mindenkinek Kellemes Ünnepeket!

2009. dec. 25. 21:13
 14/14 anonim válasza:

énmeg aztse tudom h mikor van a névnapom:D

nincs benne a naptárban:D

2011. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!