Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohatestvérrel kezdetben...

Mostohatestvérrel kezdetben milyen volt a viszonyotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy anyuka vagy apuka összeköltözött valakivel és annak van egy gyereke, akivel mos most már egy házban éltek, vagy hasonlók.
2014. ápr. 27. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mostohatestvérről nem tudok nyilatkozni, de 12 évesen kaptam egy mostohaunokatesót, akivel egykorúak vagyunk :)

mindketten 12 évesek voltunk, amikor összekerültünk, nem lakott nálunk (hála az égnek), de nagyon gyakran itt volt, volt, hogy mindennap

kezdetben gyűlöltük egymást, ott tettünk keresztbe a másiknak, ahol csak tudtunk

utána az évek során valahogy kibékültünk és ma már tökre szeretjük egymást :)

2014. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apám második feleségének 2 lánya volt. Ellopkodták a ruháimat, az arany fülbevalómat, leskelődtek amikor fürödtem...mindent elkövettek hogy ártsanak nekem. Volt hogy a ruhámat amit elloptak, pár nap múlva egy cigány lányon láttam viszont. Ha itt állnának elöttem, minden lelkifurdalás nélkül tudnám őket megölni mindegy mivel. Undorító állatok voltak, most is azok de már nincs közöm hozzájuk jó rég óta.
2014. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám új férjénrk 2gyereke van. 16f és 18l

Hároméves voltam amikor a szülők összeköltöztek. Jól elvoltunk, együtt laktunk. A gyerekek nem annyira szeretik/szerették anyámat mert a "kedves" nagyi és az anyjuk ellenünk uszítja őket. Ezt leszámítva mindig tudtunk játszani kicsinek. A lánnyal szoktam veszekedni de amúgy szeretem nagyon mintcegy testvért. A fiú kicsit fura, de vele is együtt tudok élni

13/L

2014. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. házasság apámnál: én 13, mostoha 12 éves, kezdetben borzalmas viszony, majd megkedveltük egymást, úgy 1 év alatt. Azóta mintha valódi tesóm lenne, pedig már elváltak...

2. házasság apámnál: én 19, mostohák 16 és 18. Minden sima ügy volt, kezdetektől fogva jó a kapcsolat, segítünk egymásnak, stb.

3. házasság, első anyámnál: én 23, mostohák 23, 21 és 19. Csak a 21 évessel (aki már 23 azóta) van jó kapcsolatom, a többiekkel beszélünk néha, de nem vagyunk számottevő részei egymás életének, de lehet, hogy csak azért, mert akkor már külön éltem.

Üdv: 25/N

2014. ápr. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) mindenkit felpontozok, aki válaszol, úgy, hogy még írhattok ha gondoljátok.
2014. ápr. 28. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!