Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden mindenki...

Sanyi1234567890 kérdése:

Mit tegyek ha minden mindenki utál?

Figyelt kérdés

Anya stresszes és rajtam vezeti le.Egy egyszerű kérdésért is már kiabál pl: hol a lekvár vagy ez még forró?

apa látni se akarom

a barátaim a saját hibájuk miatt veszekednek velem, engem hibáztatnak azért amit el sem követtem


Nem tudok se kérdezni se válaszolni se senkivel sem beszélgetni.

Lehet mindenkinek jobb lenne nélkülem ha már ennyire utálnak? mit tegyek?


2014. ápr. 26. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nekem is ez a bajom. A nagyszüleim leordítanak a semmiért, állandóan bántanak, a szüleim se különbek, de most még azok is türelmetlenek velem, akiket szeretek. Már ott tartok, hogy én is visszaordítok és le van sz az egész. Ma pl miután a mamámék leüvöltöttek a semmiért, közöltem velük, hogy idióta barmok és elhúztam onnan.
2014. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Ne hidd azt hogy jobb lenne nekik nélküled! Ők szeretnek, de írtad hogy anyukád stresszes, és azért kiabál, nem azèrt mert dühös rád.. Beszéld meg vele, hogy ne te rajtad vezesse le a feszültséget, mert te nem tehetsz róla! A barátaidtól meg kérdezd meg, hogy mi alapján gondolják azt, hogy te vagy a hibás. Ha meg ezért megharagszanak... Inkább neked lenne okod haragudni. Ha még van valami amiben segíthetek, írj privit:)
2014. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 Látszik, hogy te is mintaszülőkkel nőttél fel és fogalmad sincs, milyen egy rossz család.
2014. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sippara ***** válasza:
Azért ha MINDENKI idióta körülötted, lehet, hogy megérne egy komolyabb elgondolkodást a dolog, mert lehet, hogy mégse te vagy helikopter.
2014. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!