Lehet eselyem nala?

Figyelt kérdés

24 éves no vagyok, kulfoldon babysitter-kedem.

Voltam mar tobb csaladnal, de most ket honapja egy egyedulallo apukanal lakom, aki egyedul neveli a kislanyat. Az apuka 35 eves, es nagyon helyes ficko. Viszont eleg zarkozott, csak a kislanyaert el es dolgozik.

Mikor eloszor talalkoztunk, ertem jott a repterre, es en mar abban a pillanatban ereztem egy bizonyos szikrat, teljesen zavarban vagyunk egymas tarsasagaban. kenyelmetlenul erezzuk magunkat ha a kislany nincs eppen velunk, olyankor meg angolul is elfeljtek, o meg csak mosolyog ram...Neha 2napra is elutazik, de szamtalanszor telefonal, hogy hogy vagyunk, es amikor hazaer, fura de ugy olel mintha a felesege vagy a parja lennek.

Nem tudom miert valltak el a felesegevel, de annyira szeretethianyos.

Tegnap este mondtam neki hogy miert nem megy kicsit el a haverjaival, mert eloszor keszult a varosba, aztan meg lemondta...Azt felelte nincs kedve, meg hogy faradt. Erre en kicsit kesobb elmentem zuhanyozni es mikor jottem ki a furdobol, majdhogynem belebotlottam egy szal torolkozoben, ő meg csak semmibol semmi megcsokolt.En azota nem tudom hogy vagyok, meg hogy mire veljem ezt az egeszet.

Reggel megint elutazott csak szerdan jon haza, most nem is telefonalt meg, pedig szokott hivni mindig.

En nagyon jol erzem itt magam naluk, de most nem tudom hogy tetszek-e neki es azert csokolt meg, vagy csak le akar velem fekudni, de mar elore felek, milyen lesz vele talalkozni ha haza jon. Olyan mintha titkolna is valamit, vagy nem tudom olyan titokzatos ferfi, en meg nem merrem faggatni.

Szerintetek van eselyem arra hogy komolyan legyen kozottunk valami?En el tudnam itt, veluk kepzelni az eletem.


2014. ápr. 22. 12:17
 1/8 A kérdező kommentje:
jaj es ne higyetek hogy kikezdek a munkaadommal, mert sok helyen dolgoztam mar, normalis csaladoknal es soha nem volt ilyen problema hogy az apuka kikezdett volna velem, vagy en neztem volna mas szemmel ra.
2014. ápr. 22. 12:21
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Kénytelen leszel vele beszélgetni komolyabban is.
2014. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen,mondd el neki mit erzel,mit szeretnel,biztos ö is akarja,föleg ha meg is csokolt.
2014. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

ne add magad ingyen!

100 euró alatt ne vállalj komplettet

gumit használjatok, ne sózz egy (két?) gyereket a külföldi adófizetők nyakába

sok sikert a külföldi karrierhez ;)

2014. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

szerintem van esélyed!


elmesélek egy történetet, 19 évesen mentem ki babysitternek Angliába, 7 honapot voltam egy családnál, anyuka fekete volt, apuka angol, 2 fiuk volt (van). soha eszembe nem jutott volna, hogy én bármit is akarjak a pasitol, pláne, hogy ö nem egyedülállo volt :-)) (na és nem is az esetem..egyébként ritka rossz házasságban éltek) képzeld el, kérdezö, ahogy eljöttem tölük, rá 2 évre elváltak, a pasi megkeresett, majd eljött hozzám Magyarországra, nálam volt 2 hetet. semmi nem történt, nem is értettem miért látogat meg..végül kibökte, hogy én voltam a napsugár az életében, én voltam akitöl gondoskodást, törödést kapott, akit a fiai szerettek..bla bla..hát..köpni-nyelni nem tudtam. barátként váltunk el, a mai napig ajándékot küld Karácsonyra, képeket a fiukrol..pedig már eltelt 10 év :)

2014. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
jaaa, és én nem tartanék elöadést az érzéseimröl..se nem kérdezném meg, hogy ez mi volt..hagynám, hogy magátol alakuljon a dolog..persze csak olyan irányba, amilyenbe én szeretném.
2014. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Juj, nem tudom mire véljem az egészet... hallod, ott mutogatod neki a csúnyádat egy szál törcsiben, jóhogy megpróbált megrakni, csak aztán eszébe jutott, hogy könnyűvérűekkel tele a világ, de a gyerekei csalódottak lennének, ha új bébiszittert kellene megszokniuk, szóval inkább most kihagyta a -szó szerint- kínálkozó alkalmat. Sajnos saját egzisztenciát kell kialakítanod, ezúttal nem fogsz beleülni a készbe.
2014. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ott és akkor nagyon szívesen lefeküdt volna veled,biztosan vonzó látvány voltál számára egy szál törülközőben.Ezzel nem azt mondom,hogy csak testileg kellenél neki,mert nem biztos.Viszont vonzódik hozzád,ez tuti.Hogy ezek után mi lesz a végkifejlet,nem tudhatom,mindenesetre ne add k magad,az érzéseidet.Könnyen kihasználhatnak.Inkáb hagyd a dolgokat maguktól alakulni.

Már ha ez nem csupán fantáziád szüleménye.

2014. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!