Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet láttok, nem gondoltok...

Ha ilyet láttok, nem gondoltok "rosszra"?

Figyelt kérdés
Ha több gyerek van a családban (édes testvérek) és az egyik kinézete élesen eltér a testvéreitől,ti nem gondoltok arra,hogy más lehet az apa? Tudom,hogy előfordul az ilyen, nem is feltételezek rosszat másról, de valahogy 1 gondolat elejéig sajnos mindig eszembe jut.
2014. ápr. 13. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Bátyám sötét bőrű, sötét szemű, sötét hajú, sokszor romának nézik, én világos szőke, kék szemű, nagyon fehér bőrű. Édes testvérek vagyunk, ez biztos.
2014. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért még előfordulhat, hogy a szőke kisfiú bebarnul. Sok szőke gyerek színt vált kamaszkorában.
2014. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
egy gondolat EREJÉIG.
2014. ápr. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Láttam én már roppant különböző ikerpárt is (OK, képen, a biosz albumunkban volt :P), a genetika érdekes dolgokra képes :)
2014. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Mi 3-an vagyunk testvérek, nővérem és hugom között 10 év van, de nagyon hasonlítanak egymásra. Alkatra, arcvonásra is, mindketten vékonyak, barna hajúak és szeműek. Én szőke, kék szemű vagyok, valamint teltebb alkatú. Abszolút nem mondana senki a testvérüknek aki nem ismer minket. Valamint a szüleim is barna hajúak és szeműek mindketten. Apura hasonlítok inkább, valamint én többet örököltem nagyszülőktől, távolabbi felmenőktől, és biztosan édestestvérek vagyunk és egyek a szüleink. :D
2014. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
A szomszédban egy nönek a három fia van, annyira egyformák, mintha ikrek lennének (eltekintve a koruktól) és mindegyiknek más az apja.
2014. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Biztos butaság, de sajnos nekem ez az első ami eszembejut. Hozzátenném elsősorban olyan esetekben ahol várható is, hogy nem az az apa, akinek a nevén van a gyerek ha értitek.

Persze előfordul olyan, hogy egyik az anyjára másik az apjára hasonlít, vagy nagyszülőkre..de hogy egyikre sem?!

2014. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%

"nem is feltételezek rosszat másról, de valahogy 1 gondolat elejéig sajnos mindig eszembe jut."


Ha eszedbe jut ilyen, akkor miért is nem feltételezel rosszat másról? Az már ítélkezés.

Nem, én nem szoktam "gondolomra" ítélni.

2014. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

Hát... nálunk:

Én sötétbaran haj, zöld szem.

Párom sötétbarna haj, sötétbarna szem.

Fiunk középbarna haj, zöld szem.

Lányunk világosszőke haj, világoskék szem.

Kaptunk már egyértelmű utalásokat és marha jól esett mondhatom.

2014. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 dizso ***** válasza:
100%
Nalunk sem hasonlitanak a gyerekek es en sem hasonlitok ka noveremre es az ocsemre nalunk a lanyok:szokesbarna barna szem vilagos bor a kicsi sotet haj zold szem barnas bor...az apjuk sotet haju barna szemu barnas boru pedig nemet szarmazasu en zoldszemu vilagos boru vagyok ez genetika vissza ut a hetedik agik....nalunk is volt megjegyzes hogy a kicsit hol szedtuk ossze....hat hol....en ilyen dolgokkal nemfoglalkozom mar...
2014. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!