Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet láttok, nem gondoltok...

Ha ilyet láttok, nem gondoltok "rosszra"?

Figyelt kérdés
Ha több gyerek van a családban (édes testvérek) és az egyik kinézete élesen eltér a testvéreitől,ti nem gondoltok arra,hogy más lehet az apa? Tudom,hogy előfordul az ilyen, nem is feltételezek rosszat másról, de valahogy 1 gondolat elejéig sajnos mindig eszembe jut.
2014. ápr. 13. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
nem
2014. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
NEM, NEM GONDOLOK ILYENRE CSUPÁN EMIATT.
2014. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem. 3 unokatestvéremből 2 az anyjára ütött és egymásra hasonlítanak, a legkisebb kiköpött apja és nem hasonlít a többire. Ő szőke kékszemű, az anyja meg a tesói barna szem barna haj. Nyilván ha az anyjukkal sétálnának hárman, te egyből "rosszra" gondolnál. Nekem ilyen eszembe se jut. Elég érdekes dolgokra képes a genetika. :)
2014. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez még sosem fordult meg a fejemben, pedig elég sok ilyen testvérpárt ismerek. :)
2014. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha mondjuk csak hárman vannak, és kettőnek megegyezik nagyjából a kinézete, a harmadik azonban másmilyen, akkor egyáltalán nem gondolok ilyesmire.

De ha netán nagyon sok gyerek van egy családban, és úgy lóg ki az egyik, az már elég gyanús. Ismertem egy öt gyerekes családot, náluk mind az öt eléggé hasonlított egymásra. Tehát, ha ilyen nagyszámú gyerek esetében lett volna egy kakukktojás, akkor már lehet, hogy eszembe jutott volna.

2014. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha különböző színűek, akkor lehet rá gondolni:D
2014. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Én ma találkoztam egy ikerpárral, a kisfiú kiköpött apuka, a kislány tiszta anyja. Kizárt, hogy 2 pasitól lennének. :) Szóval a válaszom: nem. Nálunk senki nem göndör hajú, csak én. 3-an vagyunk testvérek, mindhármunknak más a szeme színe. És nincs csavar a dologban, csak sokíziglen genenerációs örökletesség.
2014. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Én szőke hajjal kék szemmel születtem, nővérem fekete hajjal barna szemmel. Mindkét szülőm barna szemű, apámnak fekete anyámnak barna haja van. De nem gondolták, hogy nem vagyunk testvérek. Illetve apám a válásnál próbálkozott valami ilyesmivel, de elég hamar lett küldve a francba meg a neki tetszőleges DNS laborba, szóval abbamaradt a hülyeség.


Unokatesómék sem hasonlítanak egymásra egyáltalán. (Náluk is szőke-barna, kék-barna ellentétek vannak) Érdekesség: unokahúgom meg a nővérem, és én meg az unokabátyám viszont nagyon s hasonlítunk egymásra! Sőt mikor kicsik voltunk, azt hitték, hogy az unokabátyámmal ikrek vagyunk. (csak 1 év van köztünk)

2014. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőm és a férje mindketten barna hajú-barna szeműek. A fiuk szőkés, kék szemű. A kisfiú egy az egyben az anyai nagyapja csak kicsiben. Ez is előfordulhat, hogy általad nem ismert rokontól jön gén.
2014. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem. :) A genetika sokmindenre képes. :) Hallottam már olyan ikerpárról is, akik közül egyik fehér, másik fekete. :)
2014. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!