Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban az ért jobban a...

Valóban az ért jobban a szexhez, aki sok férfival vagy akár hivatásszerűen művelte?

Figyelt kérdés
Tehát, ha kevés partnered volt hátrányban vagy. Még akkor is,ha te magad kifejezetten minőséginek érzed a házaséleted?
2009. dec. 20. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bizonyított. Ha tudd, hogy a partnerednek mi a jó, akkor tökmindegy, hogy előtte volt 100 partnered, vagy csak 2.
2009. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiseg nem = a minoseggel!!!
2009. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol értene a szexhez,nem kellett volna anyival férfival lennie.Nem feltétlen a mennyiség számit.Például egy hivatás szerű gyorsan lezavarta és kész.Szerintem nem feltétlen értenek jobban a szexhez.Állitolag alamuszi nyuszi nyagyot ugrik.:)
2009. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na csak mert egy előző kérdésre sok olyan magyarázat érkezett, miszerint egy prosti "mindent tud a férfiakról", "nem tudnak újat mutatni neki az ágyban" stb.
2009. dec. 20. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM! A páromnak alig volt kapcsolata rajtam kívül, de egy istennő az ágyban. Pár férfivalóval voltam már, de a nyomába sem érnek. Csak az érdekli, hogy megtörténjen, de az már nem hogy hogyan. Mit tanulhatnának a pár perces kalandokból?
2009. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz hogy egy pasit/nőt ki tudj elégíteni, egy másik se kell... hiszen a másiknak más jó, más nem jó...ez hogy lenne tapasztalat? őt kell ismerned maximálisan.
2009. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!