Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy tartsunk...

Mit jelent az, hogy tartsunk szunetett?

Figyelt kérdés

8 eve elunk egyutt a ferjemmel. Karacsony ota erzem, hogy megvaltozott. Gond terheltnek tunik, de nem mondja mi baja. Elfelejt dolgokat, folyton valamin gondolkozik de nem mondja min.

Az egyuttletek is ritkultak.

A hetvegen azt mondta elkoltozik egy kis idore, tarzsunk szunetett.

Kerdeztem ez megis mi?! Semmi csak idore van szuksege.

A baratnom szerint nem tul jo, altalaban ezutan a valas jon.


2014. ápr. 8. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
van neki valakije vagy még csak kialakulóban van egy másik kapcsolata és azért kell az idő hogy megnézze működik-e a másikkal mert csak akkor válik. ha nem működik akkor vissza megy hozzád mintha misem történt volna. sajnos nagyon kicsi az esélye annak hogy tévedek :(
2014. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Pont, ahogy az előző írja. És valóban időre van szüksége, meg kell tapasztalni, mit tud a másik menyecske.

Ez már veszett fejsze nyele.

2014. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Szerintem nem kell egyből meggyanúsítani, hogy vki mással kavar.Viszont oka biztos van amiért így viselkedik, de ennek az okát más nem tudja megmondani csak ő és ha ő nem akarja akkor vagy belemész ebbe a szünetbe (ami után valószínűleg válni akar) vagy próbálsz "nyomozni" utána kicsit, hogy kiderüljün mi a szitu
2014. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki "szünetet akar tartani" az 99%, hogy szakítani akar, csak gyáva, hogy kimondja.
2014. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Van valami ribizli gizije,ēs lelkiismeretfurdalās nēlkül akarja ba..ni. Tapasztalaj! Ezt jelenti a szünet!
2014. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában a "szünet" után jön a szakítás/válás véglegesítése, csak ahogyan előttem is írták, sokkal egyszerűbb odavágni a másiknak, hogy idő kell...Tulajdonképpen azt jelenti, hogy külön vagytok míg eldönti, hogy mit akar. Ez neki idő, hogy ne kelljen rögtön magyarázkodnia, megkíméli magát a veszekedéstől, és gyáva, hogy rögtön elmondja mit is akar. A másik fél pedig ez idő alatt reménykedik, hogy hátha visszamegy a párja, de az esetek 90%-ban nem így történik...
2014. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A tartsunk szünetet duma pont olyan, mintha anyukád közölné, hogy megdöglött a kutyád, de attól még megtarthatod.


Gondold át, hogy hogyan fogod újrakezdeni az életed.

2014. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen szöveg után közöltem volna vele, jó menjen, de nem kell visszajönni sem...
2014. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem no van a dologban csak valami nyomasztja es egyedul akarja atgondolni.
2014. ápr. 8. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak, ne legyél naiv...
2014. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!