Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövője az...

Szerintetek van jövője az olyan kapcsolatoknak ahol a két fél más kultúrából származik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Van, ha mindkét fél toleráns.

Van, ha a szerelmük erősebb, mint a gyerekkorukban beléjük oltott és a környezetükből nap mint nap hallott ostoba előítéletek.

2014. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha érdeklődnek egymás kultúrája irént, és tiszteletben tartják azt, akkor igen.
2014. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jövője lehet. De én nem hiszem hogy két nagyon különböző ember úgy meg tudja érteni egymást, mint két hasonló körből érkező.


Ettől függetlenül látunk olyanokat, hogy hercegek óvónőket vesznek el, és hogy fiatal magyar lányok arab pasikkal kötnek házasságot. Sőt olyat is, hogy meleg férfiak hetero családot alapítanak. Szóval lehet jövője, csak kérdés hogy milyen az a jövő.

2014. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan annyi jövõje mint ha a szomszėd utcából találnál párodra.

Lehet AZ is hütlen vagy mas nėzetü mint te.

De mivel AZ ellentėtek vonzák egymást...

2014. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Toleranciával minden lehetséges.
2014. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én pl hajlandó vagyok a kompromisszumokra. Eddig 2 ève vagyunk együtt, pedig olyanok vagyunk, mint a tűs és víz. Vagy csak simán szokták is mondani, hogy az ellentétek vonzák egymást. Nekem szemèly szerint saját kultúrán belül soha nem volt ilyen jó kapcsolatom
2014. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!