Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok anyósotoknak...

Elmondanátok anyósotoknak dolgokat a kiskorú lányáról?

Figyelt kérdés

Anyósom elég konzervatív nő (már ami a szerelem, szex és párkapcsolat témákat illeti). A sógornőm most annyi idős körül van, mint mi, amikor megismerkedtünk a párommal (17), és hát az az igazság, hogy nincs akivel megbeszéljen dolgokat...Anyósom struccpolitikával élve azt hiszi, sőt meg van győződve, hogy minden a legnagyobb rendben van.


Pedig nincs...A sógornőm velem beszél meg dolgokat, és hát sokszor még én is alig tudok köpni-nyelni, olyanokat mond. Vannak dolgok, amiket ennyi idősen, ennyi idő után azért még korai, s felelőtlenség....

Az az igazság, hogy ha anyósomnak elmondanék bármit, akkor elveszteném (egyébként jogosan) a sógornőm bizalmát. De úgy érzem olyan "titkokat" őrzök, amik elég nagy felelősséggel járnak, s főleg akkor ha így folytatódik...


Nem tudom mit tegyek...


2014. ápr. 4. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg jó útra terelni a sógornődet!

Az anyjára úgyse hallgatna, mert nyilvánvalóan nincs köztük normális anya-lánya viszony, viszont mindkettejük szemében te lennél a rossz.

2014. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Én megmondanám neki, hogy beszélje meg anyukájával, mert ezekről tudnia kell. És ha nem beszéli meg vele, Te fogsz neki szólni, hogy baj van, mert az anyja felelős érte, hogy mi van ővele.
2014. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Írj 1-2példát csak úgy tudom megítélni.
2014. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzetbe kerültél, ha elmondod az anyjának, te iszod meg a levét. A párod nem tud róla? Viszont a lánynak szólnod kell, hogy nagyon rossz uton jár.
2014. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg jó lenne egy-két példa, mert nem ismerünk, nem tudjuk, mitől nem tudnál köpni-nyelni.
2014. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék részletekbe bocsájtkozni, párkapcsolaton belüli dolgok (is). Ezen túl szexuális szokások.


pld. eseményutánit is már 2x szedett be, 3 hónapon belül...

2014. ápr. 4. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
anyjának semmiképp se, a hozzáállása nem fog megváltozni, ha ennyire nem akarja látni a dolgokat. Inkább örülj, hogy veled megbeszéli, vidd el foggátlóért. A férjeddel beszéld meg szerintem, de a lánynak nem kell tudnia róla. Csak ha később kiderülne, hogy veled beszélte meg a dolgokat, akkor ne csak te legyél kereszttűzbe állítva.
2014. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
vidd el gyógyszert iratni, mert így szétcseszi a szervezetét
2014. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

úgy gondolom, ha benned ennyire bízik, akkor talán hallgat is rád. Próbáld jó irányba terelni.


Én nem árulnám el, már csak azért sem, mert könnyen bajba kerülhet, és akkor neked sem szól, pedig jó, ha van valaki mögötte a bajban is.

2014. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképpen se szólj az anyjának, ha ő maga nem teszi meg. Nyilván megvan az oka. Azt is tudja hogy nem jó amit tesz. Nem hülye. Mellesleg az eseményutánit ha jól tudom nem lehet recept nélkül csak úgy kapni. Vagy illegálisan szerzi be? Mert ha van egy doki aki feljírja, innentől kezdve az ő felelőssége inkább mint a tied.


Egyébként is mindjárt 18 éves, onnantól kezdve meg az anyukának semmi köze a lánya szexuális kapcsolataihoz. Mondjuk most se nagyon tudna mit tenni az eszement kiabáláson és büntetéseken kívül amivel szintén nem érne el semmit.


A te dolgod hogy meghallgatod, ha bajban van próbálsz segíteni, tapasztalatiaidat elmondod, azt hogy szerinted mi a helyes és szerinted mi a helyzet valójában az adott hapsival. Aztán úgyis ő fog dönteni.

2014. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!