Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy összeházasodtunk,...

Az, hogy összeházasodtunk, feljogosítja arra, hogy kidobja vagy elajándékozza a ruháimat és a dolgaimat?

Figyelt kérdés

Kerestem az egyik vastag pulcsimat, nem találtam meg sehol, erre a férjem közölte, hogy ő azt egy hete kidobta, mert "egy éve volt rajtam utoljára". Nyáron, meg mikor jó idő van, persze, hogy nem hordtam. Azt mondta, még 2 vékony nadrágot és 2 sportcipőt is kidobott.

Felrobbanok az idegtől, hogy a tavaszi dolgaimat is kidobálta.


2009. dec. 19. 11:30
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
13:25. Ha tudtam volna hogy ilyen, nem megyek hozzá...
2009. dec. 19. 14:29
 22/28 anonim ***** válasza:
70%

Le fogtok ülni megbeszélni? Nagyon kíváncsi vagyok hogy fog reagálni. Vagy mutasd meg a gyakorikérdéseket, hátha a válaszoktól megvilágosodik.

Sok sikert!

2009. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellett volna beszélnie veled.
2009. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
Azért ne túlozzunk. Pár kidobott ruha még nem diktatúra.
2009. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg a másik és még csak 2 éve vagytok eggyütt, készülj fel a legrosszabbra, mert még érhetnek meglepetések.
2009. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Igaz: ez nem diktatúra. DE! Ha most, két év házasság után kidobálja a Kérdező ruháit, a megkérdezése nélkül, akkor mire lehet számítani 5-10 év után?

Az asszonyverés is csak egy kis pofonnal kezdődik! (Remélem, értitek a hasonlatot...)

2009. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A pofon már maga a verés. A kidobás csak figyelmetlenség.
2009. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
A kedves férjem visszakapta amit velem tett. Nem volt dühös, rájött, hogy megérdemeltem. Aztán mikor láttam, hogy bűntudata van, mondtam, hogy a szomszédban vannak a ruhái.
2009. dec. 21. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!