Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "megölöm a szerete...

Szerintetek "megölöm a szeretetemmel"? [elég hosszú]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, az a helyzet, hogy én egyke vagyok és van egy unokatesóm aki szintén egyke.Én 14/L Ő 19/F éves. Ő egyetemista én még csak általánosba járok, nem egy komoly srác.. A szülei elváltak még kiskorába és sokat szokott kijárni(falu) segíteni apának, tehát így elég sokat együtt vagyunk. Én megosztok vele mindent és ő is velem.. Az böki a lelkem egy kicsit, hogy én úgy kezelem mintha a testvérem lenne..volt olyan hogy együtt aludtunk és egész éjjel fenn voltunk és beszélgettünk, szokott segíteni anulni meg mindenbe és persze fordítva is. Nem nagyon mutatja ki az érzéseit, soha nem lehetett neki puszit adni, megölelni is csak nekem sikerült. Nagyon félt, meg márt azt tervezgeti, hogy majd hova visz előszőr bulizni, meg hasonlók:] Már bemutattott néhány barátjának is. Nekem mondta meg előszőr, hogy szakítottak a barátnőjével.

Most karácsonyra vettem neki egy bögrét amin az áll hogy : Legjobb Tesó...


Ti mit szólnátok? Vagy csak én "reagálom túl" így? Ti örülnétek ha ilyen unokatesótok lenne? Nagyon nem szeretném "megölni a szeretetemmel". De én nagyon szeretem.


2009. dec. 17. 21:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a helyzet, hogy nagyon ragaszkodó típus vagyok.. Elmondok még egy rövid történetet ha nem baj: Kb. 4 éve meghalt a papánk,akivel ha lehetett együtt voltunk. És engem ez nagyon megviselt, és őt is. És valahogy így egymásra próbáltunk támaszkodni. Azóta lett ilyen jó a kapcsolatunk meg ugye már én is meg ő is nagyobbak lettünk. De én nem érzek iránta SEMMIT a szereteten kívül, és semmit nem is akarok tőle.

És bocsánat, hogy ezt mondom és mindenkitől elnézést kérek, ha megsértem vele: De én valamilyen szintem "elítélem" azt ha valaki az unokatesójával kavar...

2009. dec. 18. 10:03
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Értelmes vagy korod ellenére....
2009. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyke vagyok és nekem unokaöcsém volt, akivel testvérkként nőttünk össze. Telejesen elmosódott az "unoka"rész, csak Öcsi, meg Nővérkém voltunk egymásnak. Sajna már nem él. :(

Ne agyald túl, a fiuk nem mutatják ki úgy az érzelmeiket. Biztosan hugaként szeret ő is.

2009. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy 1 évvel idősebb unokatesóm, én is egyke vagyok, ő is és testvérként szeretjük egymást, és sokszor alszik egymást, de ez bonyolult, mert neki a szülei máshol élnek, és a nagymamánkkal lakik, és csak azért jött ide, h magyar suliba járjon, mert szerbiaiak vagyunk, és ha a nagymamánk elmegy a szüleihez, mikor suli van, és ő nem bír, akkor nálunk van, és tök jól szórakozunk.

Ja, mi mind ketten lányok vagyunk, én 12, ő 13. :)

2009. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
egymást alszik helyett azt akartam, hogy sokszor alszik nálunk. :DD
2009. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én azt hittem h a végén az lesz h szereted.(szerelemből)

de nem.az ajándék naon jó ötlet sztem ő is így érezhet.és naon fog neki örülni.

2009. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..Arik vagytok!
2009. dec. 20. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!