Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves a barátnöm el akarom...

15 éves a barátnöm el akarom venni feleségül 4-5 hetes terhes! El tudom venni úgy hogy a szülei sose vihessék haza? és hogyan?

Figyelt kérdés
NEGATÍV VÁLASZOKRA NEM VAGYOK KIVÁNCSI ! AZ ÉN ÉLETEM CSAK SEGÍtségre van szükségem
2014. márc. 28. 21:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
94%
16 eves kortol a gyanugy engedelyt adhat hazassagra. Elotte semmikepp nemtudod elvenni! Sm
2014. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
82%

4-es, ez a boldog babavárást komment marha jo :DDD

hát ez csodálatos babavárás lesz mindenkinek :DD a kislánynak is és a szülöknek is :D

2014. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

"Semmi közöd hozzá hogyan irok ! van elég bajom"


Az a bajod, hogy nem tudsz gumit húzni a farkadra!

Van pénzed?

Majd elmegy pelenkára,babakocsira,kiságyra és tápszerre!

2014. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
45%
Van ilyen... pl. a (Roma!!!) osztálytársam tökéletes példa rá :) 15-16 évesek, házasok és gyerekük van. Nyugi, majd csak eltakarodnak valamikor vissza Indiába :)
2014. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező! Ha jót akarsz magadnak, a lánynak, és mindenkinek a környezetedben, akkor ne a lányt akard elvenni, hanem a gyereket.

Tudom, drasztikusan hangzik, de ebben az esetben ez lenne a legjobb. És ne akard a kislányt megfosztani attól, hogy 10-15 év múlva szerelemből alapítson családot.

2014. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Meg kértelek titeket hogy normális válaszokat adjatok ! valaki normálisat adott de valaki nem ! 1-képzeld el hogy van pénzem 2- az én szüleim támogatnak ! 3 az ö szülei már most zavarják hogy akkor költözz a barátodhoz ! 4 NEM VAGYOK ROMA ! 5 tudod nagy úr a szerelem és nem lessz abortusz :) ! de ha a szülei bele mennek valahogy hogy velem éljen ! akkor igaz nem lessz semmi gond nekem nem kell a pénzük se semmi ! csak had legyünk együtt
2014. márc. 28. 22:28
 27/42 anonim ***** válasza:
74%

Az abortuszra kell a lány szüleinek a beleegyezése! Igy is úgy is hamar megtudják.... :D

Kérdező: pasz mit tudnál tenni. Talán kérd meg az apjátol a kezét! :D

2014. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%

Kitalálom - a Mitulát báti hotta!

http://www.youtube.com/watch?v=kBjXETsw8LA

2014. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
80%

22:12

15 évesen még nem szedhet tablettát, szóval bukott az egész ötlet...

Kérdező:

Nem tudod elvenni feleségül, de totál értelmetlen, még gyerekek vagytok. Azért házasodni mert jön a baba, nagy butaság. Majd ha túlélitek az első éveket, együtt, szeretetben, akkor már lesz mire házasodni. Így olyan, mintha elköltenéd a lottó ötös főnyereményét, mondván, hogy úgyis megnyered.

Mit kéne tenned? Összebarátkozni a lány szüleivel, együtt közölnötök a helyzetet, és nagyon, nagyon hálásnak lenni a támogatásukért, akármi is legyen.

És nem, nem a te életed, a lány élete is, és most már talán a babáé is. Ha tényleg vállaljátok, nagyon gyorsan meg kell fordítani a fejedben ezt "az én életem" gondolatot, mert ezentúl a gyermeked lesz az első!

2014. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
84%
Jajjj,de megfogjátok ezt bánni pár év mulva!!!
2014. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!