Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi családi problémája...

Mennyi családi problémája lehet egy szegény embernek?

Figyelt kérdés
Nézegettem picit a kategória toplistát... az egyiknek 170 pont kérdésért, a másiknak 120, egy kérsésért 3 pont jár... közben tele az oldal mindenféle egy kaptafára készült szívszaggató, teherbeesős, reménytelen helyzetes, megcsalós kérdésekkel, ami tényleg furcsa...
2014. márc. 25. 13:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát az összesített toplista más. Az ember kiír kérdést kajáról, könyvekről, gyereknevelésről, így hamar összejön, meg a többi témakörben nincsenek ilyen átlátszó, ennyire ismétlődő, provokatív kamuzások. Úgy értem, ha kiírja valaki, hogy "láttam egy filmet, nem emlékszem a címére! az biztosan igaz, de ez a sok "terhes vagyok 16 évesen, terhes vagyok nemtomkitől, félreléptem, engem csaltak meg, akármi" ez biztosan nem történhetett meg, ha mindet ugyanazok írják ki. :(
2014. márc. 25. 13:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán foglalkozom ilyenekkel, hogy melyik igazi, melyik kamu. Van, amiről ordít, hogy kamu. Ha van kedvem válaszolok, ha nincs kedvem, továbblépek. Ilyen egyszerű. Nem csinálok belőle problémát magamnak.
2014. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Abszolút nem értem, mire akarsz kilyukadni, ne haragudj...
2014. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

megnéztem én is.

zoltán réka 120 pont kérdésekért

slygirl pedig 175


ez azt jelenti hogy a nevüknél 3 kék nyíl mutat felfelé, magyarul elég aktív itteni életet élnek, igen valószínű hogy ez a pár hölgyemény van a kérdések java mögött.

és az összpontszámuk is erre utal, az első 40 ben benne van mindkettő, magyarul még válaszolnak is a saját kérdéseikre, csak más regisztrációról.

tényleg nagyon unatkozhatnak.

2014. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

értem, mire gondolsz, és egyet is értek, ilyen számoknál már tuti hogy van kamu is.

viszont írok ellenpéldát. nekem összesen 10 kérdésem van, és ebből 3 olyan, ami nem saját sztori vagy csak nem saját szemszögből tettem fel a kérdést, mert pl. ismerem az itteni válaszadás moralitását, és tudom, hogy ha én kérdezném meg, hogy mennyi zsebpénz elvárható a szüleimtől, akkor egy pénzéhes qrvának lennék címkézve és mindenki elküldene a halál f szára dolgozni (dolgozok amúgy, de nem ez a lényeg :D). ezért anyum nézőpontjából írtam le a sztorit, tök hitelesen, minden adat stimmel, csak nem én vagyok. meg van olyan kérdésem is, amit mondjuk film ihletett, és tényleg kíváncsi vagyok, hogy más emberek ebben a szituban mit tennének. meg olyan is, ami még nem történt meg, csak fennállt a lehetősége (késett és azt hittem terhes vagyok), és úgy akartam elmenni tesztelni, hogy ne parázzam szét magam, hanem már kész tervvel, hogy jó, ha van valami, tudjam a következő lépést.

a másik regisztrációmat, aminek elfelejtettem a jelszavát, nem találom a toplistában, de tuti hogy az első 10 oldalon ott van, mert nagyon sok ilyesmi kérdést tettem fel. pl hogy elhagyott a barátom, ő lakása, mit csináljak (vagy valami ilyesmi). igazából nem hagyott el, csak aznap összevesztünk, nekem meg pörgött az agyam. szóval szerintem ezek a kérdések nem feltétlenül kamuk, csak lehet, hogy nem pont azzal az emberrel és nem pont úgy történtek meg, ahogyan le van írva.


amúgy a toplistában nincs valami kereső? :D tényleg kíváncsi vagyok az előző regemre

2014. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xeniah ***** válasza:
Ha a kérdés valószerűnek tűnik, akkor szerintem nem kell azzal foglalkozni, hogy kamu kérdés-e vagy nem. Nyugodtan kiteheted a lelked, hogy válaszolj rá, mert lehet, hogy nem annak lesz segítség, aki feltette (mert mondjuk kamu), de később valaki rátalálhat, akinek hasonló problémája van, és neki jól jöhet. Én legalábbis így szoktam hozzáállni.
2014. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!