Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt?

Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés

6éve szeretnék egy kutyát de mindig azt mondják a szüleim hogy majd! De ebben az évben azt mondták hogy szülinapomra kapok egyet ha kitűnő leszek a suliban. De bármi ''rosszat'' teszek azt mondják hogy ,,így nem lesz kutya''! És ez nagyon idegesít! Tudják hogy mennyire szeretném de nem tudják ezt az egyetlen nagyobb kérésemet teljesíteni feltételek nélkül. Miért van ez?

12/L



2014. márc. 24. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Te teljesítetted bármelyik kérésüket feltétel nélkül?

Egy kutya pedig nagy felelősség, nyilván tartanak tőle, hogy a nagyrésze a munkának rájuk marad. Egy kutya jó esetben él 10-12 évet,ha nem többet. Kész vagy 10 évre "elkötelezni" magad?

Én 12 évesen kaptam a kutyám és nehéz volt vele. Tanulnom kellett, sportolnom egy idő múlva szegény kutyusra alig maradt időm. A szüleim pedig éjt nappallá téve dolgoztam. Folyton lelkifurdalásom volt, hogy nem foglalkozok eleget vele, de nekem a sport fontosabb volt egy idő után.

2014. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert végre találtak valamit, amivel motiválni tudnak.
2014. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!