Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt szülinapi bulira...

Felnőtt szülinapi bulira kellene játék Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 19:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszön szépen nagyon jó ötletekt adtatok:))))
2009. dec. 16. 20:36
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Jajj erről a gyilkososról nekem is eszembe jutott valami (előző előtti vagyok). Mi ezt egy nemzetközi táborban játszottuk, viszont nem teljesen így. :) Volt egy játékvezető, aki kimaradt a játékból, ő felírta a neveket és pár tárgyat egy-egy papírra. Mindenki húzott egy nevet, és egyet a tárgyak közül. Így gyakorlatilag mindenki gyilkos, és mindenki veszélyben van. Úgy hal meg valaki, ha azt a bizonyos tárgyat az áldozat kezébe adják, azonban a többiek értelemszerűen nem tudhatják, hogy ki halt meg és ki nem, mert ezzel szűkülne a kör. Mi volt hogy 3-4 napig játszottuk, de rengeteget nevettem. Egyszer pl úgy öltek meg, hogy ültem a földön, és megkérdezte a társam, hogy segíthet-e felállni, nyújtotta a kezét, én elfogadtam, aztán a fülembe súgta hogy halott vagyok, mert kezet fogtam vele! :D De én "gyilkoltam" fényképezőgéppel, és esőkabáttal is! :) Szerintem nagyon élvezetes, és lakáson belül is simán meg lehetne oldani. Amikor kezdődik az este, akkor húztok (lehet pohár, tálca, tányér, valamilyen ital, de teljesen abszurd dolog is, amire a lakásban semmi szükség, bár ez túl gyanús lehet, így azonban jobban rá kell játszani... pl egy esernyő, cipő, cipőfűző, kesztyű, zokni, egy hógolyó, egyszerűen bármi... akár testi érintkezés is: ölelés, puszi, stb, a lényeg hogy amikor adja, a másik félnek el kell fogadnia, tehát ha csak odamegy és ad egy puszit az nem számít gyilkosságnak). Most hogy így eszembe jutott, azt hiszem én is összefogom a barátokat egy ilyen játékra, akikkel nap mint nap találkozom :)
2009. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

20:51-es ez nagyon jól hangzik,eleht,hogy én is megpróbálom a többiekkel szilveszterkor. :)

De lenne egy kérdésem.Ennek hogy van vége? A játékvezető követi valahogy,hogy ki halt már meg stb vagy hogy? Mert azt mondtad,hogy a halottakat nem lehet tudni,mert akkor szűkülne a kör. :)

2009. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Ja, igen... ugye hogy ha valaki meghal, és ő még nem ölte meg az emberét, akkor már nem is ölheti, kiesett a játékból, ezt pedig a játékvezetővel tudatnia kell (titokban). Ha minden jól megy, akkor senki nem vesz észre semmit, csak egyszer szól a játék vezető, hogy Xy a győztes, egyedül ő maradt életben! Bocsi, ha valami nem érthető még kérdezzetek nyugodtan :)
2009. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm,így már teljesen érthető :)) Tényleg jó játéknak tűnik,szerintem össze fogja hozni a társaságot :))
2009. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is csapatépítő jelleggel ment :) Az elején számítani kell a bizalmatlanságra... "Senkitől nem fogadok el semmit", de hamar belefeledkezik az ember pláne ha a másik jól is játszik... Ha pl fényképezővel kell ölni, elég valamilyen jó pillanatot találni, amit szeretnél megörökíteni, az áldozatodat megkéred csináljon rólatok képet (előtte esetleg más pillanatnál mást is meg lehet kérni, hogy csináljon, így még kevésbé feltűnő), aztán csak közlöd vele hogy halott és kész... A lényeg hogy ne legyen mesterkélt, erőltetett, csak laza, és életszerű :)
2009. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én ezt a két felnőtt társasjátékot ajánlom: Buliszervíz - italozós, vicces, nagyon feldobja mindig a hangulatot, ha játsszuk

Páros Játszma - ez új, arról szól, melyik pár ismeri legjobban egymást, ez is nagyon szuper, múltkori bulin nagyon jól jött!

2013. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!