Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz az ilyen...

Te mit gondolsz az ilyen emberekrol?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy mit gondolsz az olyan szulokrol akik verik, erzelmileg terrorizaljak a gyerekuket. Rossz hiret kelti a gyerekenek lejarja mindennek, es meg ezek utan keppes a sajat igazat vedeni.
2014. márc. 20. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

szánalmas, érzelem hiányos, primitív , enyhén gyengeelméjűeknek tartom.

Az ilyen szülőknek csak annyi kéne, hogy hogy 3-4 ruhásszekrényi emberke úgy megverje mint a lovat, hogy érezze azt amit a gyereke érezhet amikor veri..

2014. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha pont a kamasz korodat èled, akkor valószínű bolhából elefántot csinálsz, majd kinövöd, a szüleid pedig megnyugszanak.
2014. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Aki pedig veri a gyerekét, az inkább kezdjen a saját súlycsoportjával.
2014. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom h az ilyeneket addig kene utni amig mozognak.
2014. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sowilo ***** válasza:
34%
Hát, az ilyen dolgokat még csak-csak megbocsátanám egy szülőnek. De hogy kiszedje az ékezetes karaktereket a gyereke klaviatúrájából, hogy aztán kínszenvedés legyen elolvasni a kérdését, az már pofátlanság!!!
2014. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Én így nőttem fel, úgyhogy csak azt tudom elmondani, hogy mit gondolok apámról, no meg a hozzá hasonló szülőkről.


Érzelmileg labilis, lelki fejlődésre képtelen, bosszúálló emberek, akik a saját gyerekkori traumájukat úgy igyekeznek feldolgozni, hogy leverik a saját gyerekükön.

Valahol szánom őket, apámat is. Már rég megbocsájtottam neki, egyszerűen gyenge volt, hogy egy idő után túllépjen a gyerekkorán.

2014. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem ismerek ilyen szülőket. De aki ilyen, az meg sem érdemli, hogy gyereke legyen. Nem tudom, hogy az ilyeneknél hogy lehet, hogy nem jön elő legalább ösztönösen, hogy védjék, szeretgessék a gyereküket. Valószínűleg őket is érte valami gyerekkorukban.
2014. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyum pont ilyen. Bár verni nem vert, de a többi az stimmt. Most 30 éves vagyok, már nem élek vele de néha még most is elővesz a hülyeségeivel. Amúgy bár nem mentség, de nem csak velem csinálja, mindig épp valaki van nála porondon akit lehet szidni. Az a durva, hogy alapjáraton nagyon rendes, segítőkész, tényleg nagyon jó anya soha nem cserélném le. De rengeteget hazudozik és az a durva, hogy utána el is hiszi azokat amiket mond. És tényleg elhiszi..szörnyű...Amúgy oroszlán a horoszkópja, tudom ez nem sokat jelent de eddig az összes ilyen jegyben született ismerősöm hasonló stílusú volt. Amúgy meg szerintem elég sok ember küzd ilyenfajta mentális betegséggel sajnos. És hiába próbálod megmagyarázni nekik a dolgokat mintha a falnak beszélnél...Minket is tesómmal egyik pillanatban az égig marasztalt milyen ügyesek vagyunk, segítünk neki stb...aztán pár nap múlva meg semmirekellő, ingyenélő bagázs vagyunk stb...
2014. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!