Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Elni vagy sporolni?

"Elni vagy sporolni?

Figyelt kérdés

A parom jol keres (400ezer) en (180ezer).

Alberletben elunk, szep lakas jo kornyek (160ezer/ho )

En szeretnek sporolni, hogy sajat lakast tudjunk venni, o viszont azt mondja azert dolgozik, hogy jol eljen. Szinte hetente jarunk etterembe es egy heten egyszer-ketszer rendelunk kajat.

Ket havonta wellnes hetvege, havonta uj ruhak (neki!)

es aprob kiadasok masszazs, kondiberlet, mozi, benzin....

Kozos kasszank van 8 eve vagyunk egyutt.

Azt mondja, keressunk jobb munkat es a tobb fizetesbol tudunk majd felre tenni is. O 31 ferfi en 29 no.


2014. márc. 18. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ti könnyedén tudnátok a lakástörlesztőt fizetni, de ő tudja... Sajnállak, hogy ilyen dorbézolós a párod. Csak gondoljon bele, közalkalmazottként mennyire lenne besorolva...
2014. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyit fizetnék albira,akkor inkább a saját hitelemet törleszteném,pedig nem vagyok híve a hitelnek..a többit én se érzem nagyon vészesnek...mondjuk nem mindegy pl,h a havi új ruha az 4-5 ezres vagy 40-50ezres kiadás..
2014. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan 100ezret keresek, a férjem szintén, de sosem sajnáltam senkitől, ha tehetős. De, amit Ti (vagyis inkább a párod) csináltok, azt szerint logikátlan pénzszórás. A pillanatnyi örömöknek él a párod, pedig, csak kicsit kellene megfogni a pénzt és szépen épülhetne belőle a jövőtök. Látom, Te is erre törekednél, gondold át, hogy hosszú távon mennyire tudjátok össze egyeztetni a terveiteket. Ő nem költözne 7 milliós lakásba, én meg nem élnék albérletben havi fél milliós fizuból...
2014. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"A baj az, hogy o egy 7millios lakasba be sem koltozne"

" 8 eve vagyunk egyutt"


Ez 8 év alatt: 56 millió Ft

Ennyi pénzt lapátoltatok ki az ablakon!!!


Igaz, hogy én tudok számolni,

és az is igaz, hogy én nem egy albérletben "nyomorgok" havi 600ezerből...

2014. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

En csak egy eve dolgozok, o tobb mint 2 eve.

A ruhakra valtozo mennyit kolt, vett mar 110ezres borkabatott es 6ezres polot is.

Nem sajnalok tole semmit, sokat dolgozik es nem ez volt az "alma" de jol fizettnek ezert valasztotta ezt es ugy erzi ennyi jar neki ha mar "fel aldozta" magat, mar mint, hogy nem azt a munkat valasztotta amit szeritett szeretett volna.

2014. márc. 19. 09:59
 16/16 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy jól kerestek stb, de nem kell két havonta wellnes. Aki azt mondja, hogy hetente étterem nem luxus, az hazudik, vagy az is nagyon jól keres.

Szerintem bőven elég lenne egy olcsóbb lakás is, bár nem tudom, ez mekkora, de csak egy kicsit kellene meghúznia magát a párodnak, pár évre, és utána tudna dorbézolni, mert nem kéne albérletre költeni.

Mi, akik havi 250 körül viszünk haza ketten, nekem hihetetlenek ezek az összegek. Mi szerintem 280-at elraknánk, és 300-ból élnénk, és még így is tudunk menni nyaralni, pihenni, szórakozni, nem wellnesbe igaz, és nem két havonta, hanem évente, de tudunk pihenni, szórakozni, ha megyünk szórakozni, megoldjuk.

Én szerintem sírva fakadnék, ha ennyi pénzt kiszórna az ablakon, szerintem neked van igazad. Lehet, hogy egy kis időre külön kasszára kéne menni, csak ugye az a baj, hogy akkor te is rosszabbul járnál! :(

2014. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!