Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Telyesen tanácstal...

Mit tegyek? Telyesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Ma amikor haza értem edzésröl anyum oda jött elém,hogy rossz pulcsit huztam fel a kabát alá meg,hogy sose fogadok szót megfogta a konyha kést és szét akartak vágni a pulcsim erre elvittem dobtam,hogy ne fágja szét oda ment a konyhába és elkeszte a falba baszni a kést...hogy nem bir velem meg bátyámal..Általába évente ilyen apro dolgokon kiakad...de most már 2 hét alatt 2x nagyon agodom,hogy mikor álitja belém a kést....Anyum 50 éves,bátyám 30 én 13.Fogalmam nincs mit csináljak,az biztos,hogy elmondom tesómnak mégis ő már felnőtt férfi csak nálunk lakik de akoris nagyon félek!
2009. dec. 15. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a helyi családsegítő szolgálatnak! Ők tudják mi a következő lépés a te védelmed érdekében, hiszen kiskorú vagy és egyértelműen veszélyben élsz.
2009. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Szerintem mindenképpen össze kell fognotok a testvéreddel, beszéljétek át a dolgokat, kérjetek segítséget, tanácsot orvostól, barátoktól, rokonoktól, tanároktól! Anyukádnak valószínűleg nincs komolyabb baja csak segítségre, szeretetre szorul! Semmiképpen ne bántsátok egymást!
2009. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És akor elküldenek apumhoz?Aki meg egy alkesz állat 4 évesen a mosogatoba rakot és elment bulizni..Vagy intézet? az remek lenne..
2009. dec. 15. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém:( Rokonok?? Szüleid testvérei? Nagyszülők?? Családi barátok??
2009. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Bátyád üljön le anyuddal beszélni!Hivatalos szervekhez még ne forduljatok,mert csak olaj a tűzre...

Olyan nincs,hogy nem lehet valamit megbeszélni!És miért ilyen feszült anyukád mostanában,megkérdezted?Lehet van valami problémája(munkahelyi,stb..) és azért ilyen!Bátyádat kérd,hogy beszéljen vele;)

2009. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Családi barátok nincsenek rokonok nem ismerem őket anyu tesói egyiket se érdekli a másik..Most meg bejött mintha semmi se lett volna megkérdem most mér volt jó ez,hogy szétvágta a falat erre: mer jó így..
2009. dec. 15. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád idegei felmondták a szogálatot. A mai világban sajnos egyre gyakoribb az ilyen és hasonló érzelmi és idegi összeomlás. Amit tehettek, főleg te, a kisebb: fogadj szót édesanyádnak, ne mondj ellent. Nem olyan nehéz ezt megtenni, hidd el. Mikor megnyugszik, üljetek le vele és próbáljátok megtudni, mit segithetnétek neki. Az ön-és közveszélyes viselkedése még nagyobb bajt is okozhat. A családsegitőt célszerű lenne bevonni a konfliktusok kezelésébe. Apukádhoz csak akkor kerülsz, ha te magad is azt szeretnéd. Inkább anyukátokat védelmezzétek.
2009. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
SZijja ! szerintem intézet biztos nem max nevelő szülök vagy a tesód .... HAsonló eset volt velem is szoval tudom mi a helyzet csak nálunk a nevelőapámvolt aztán elnyugodott amikor megvertem aztán elkerültem faterhoz de ezt NE TEDD ! csak rosszab lenne a helyzet én is csak azt tudom ajánlani amit az elözzöök ,hogy családsegitő szolgálat vagy egy jó pszchiólogus vagymi ! Sok szerencsét ! ßy:Wolf.e
2009. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád is örökbe fogadhat, 30 évesen amúgy is itt az ideje, hogy szerezzen saját lakást.
2009. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
szerintem csak feszült anyukád, segítsetek neki. főleg a bátyád
2009. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!