Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny rám az anyám. Mi...

Féltékeny rám az anyám. Mi az, amit tehetek?

Figyelt kérdés
Sose vallaná be. Féltékeny rám az egész életvitelem miatt.. ami ráadásul nagyrészből miatta jöhet létre. Mésrészt nem dolgozik, tehát nincs is, ami lekösse... Lehet, hogy ez inkább irigység, de akkoris, nem bírom. Egy csomószor csak úgy nekemesik a semmi miatt. Szerintem a munka lenne a megoldás, hogy emberek között legyen, és valami lekösse. De nem igazán végzett el semmit. Mi legyen? Vagy hogy tudok segíteni rajta? Ezenkívül van még sok más.
2008. júl. 23. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ird le azt a sok màs dolgot is,talan konnyebben segithetnènk.Miben nyilvànul meg a fèltèkenysège?Talàn van koztetek egy nem megbeszelt problèma,talàn egèszen mas baja van,csak nem oszinte veled ès nem kozli.Hàny eves az anyukàd?ès Te?Lehet jo megoldàs lenne a munka,nem irtad hogy szivesen dolgozna-e.......
2008. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben leírhatnád, hogy MIRE féltékeny. Elszeded előle a fickókat? Vagy ő akarja előled elszedni?

Az életedre csak irigy lehet, féltékeny nem.

2008. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szakmát tanulni sosem késő. De első lépésként vedd rá, hogy rájöjjön, mi érdekelné, mivel tudná lekötni magát. Segíts neki, hisz Te ismered őt.
2008. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az idegszerdszerével is problémák vannak. Szerintem az egész életemre irigy, én nagyjából mindig azt teszem, amit szeretnék. Kettőnk között a kommunikáció elég rossz. Olyan, mintha nem is szeretne... próbálok vele normális lenni, és beszélgetni vele. Csak néha lehet. Dolgozni meg sztem nem is akar, mióta megszületett a testvérem, azóta nem dolgozik. Nem tudom, hogyan tehetném jobbá a viszonyunkat. Néha jól kijövünk.. de az se tart sokáig. Én 17 vagyok, ő lassan 40.
2008. júl. 23. 15:37
 5/11 A kérdező kommentje:
idegrendszer*
2008. júl. 23. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
17, és 40? Így már érthető! Kezdődik a rivalizálás, plusz közeledik a rettegett 40! Sok családnál egy időre kiveri a biztosítékot! Elmúlik magától!
2008. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:S Igazából megbántam, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert sajnos úgy sem tudom átjuttatni ezt az érzés, ezt a helyzetet... Sajnálom. De a válaszokat köszönöm!
2008. júl. 23. 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy depressziós az öreglány? Csak ha igen, akkor célszerű lenne minél előbb elkezdeni a kezelését, mert csak rosszabb lesz.
2008. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nekem nem kell átküldened ezt az érzést, mert én ismerem. Így éltem le az egész életem. Leírtad magad is a választ, hogy mindig azt csinálod, amit szeretnél. Ő nem olyan, tuti, erre féltékeny, vagyis írigy. És sajnos semmit sem tudsz tenni ellene. Az én anyám is ilyen, néha magába száll, pedig nem teszek semmit, máskor meg a lelkem kiteszem is, még csak rosszabb. Legjobb lesz, ha belenyugszol, bár ez örök fájdalom marad az embernek, igaz, nekem is szükségem volt rá, hogy tegyek érte, mert azt hittem, elérek vele valamit, de sok-sok év bebizonyította, teljesen felesleges. Az ő érzésein úgysem tudsz változtatni, azon csak ő tudna, neked meg csak örökös gyötrelem lesz. Ezért ne csinálj semmit, és ha néha jobb, se hidd, hogy már jobb lesz, mert akkor jön a feketeleves megint. Sajnálom, hogy nem tudlak biztatni.
2008. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. júl. 26. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!