Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnám meg?

Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

Mármint életem során sajnos elkövettem jó néhány csúnya dolgot. ( bár lehet hogy csak számomra "jó néhány" ). Szóval ezekkel a csúnya dolgokkal sajnos megbántottam olyan embereket akik kiállnak értem minden helyzetben . Értem ezt legfőképp családon belül . Nem ellenük tettem valamit, hanem igazából magamért . Eléggé önző voltam, de ez most már nincs így . Már egy jó ideje gyökeresen megváltoztam . ( félreértés ne essék kérem, nem loptam meg senkit, csak elcsavarta egy fiú a fejem ) A baj viszont az hogy ezeknek a csúnya dolgoknak csak a felét vallottam be mert úgy éreztem akkoriban, hogy ha mindenről tudnának azzal még jobban megbántanám őket .De mostanában eléggé gyakrabban belém hasít a tudat : Vajon lehet hogy tudják hogy mit tettem csak nem mondják meg mert kíváncsiak hogy meddig birok a szemükben nézni? - vagy - Ha nem tudják akkor hogy birok úgy a szemükbe nézni hogy én tudom? - és hasonló kérdések tömkelege - . Ez viszont engem olyannyira gyötör az utóbbi időben hogy aludni sem bírok lassan fél éve . Nem tudom mit tehetnék ellene .Ez lenne a bűntudat Kérem olyan emberek akik csak "fikázni" tudnak ne írjanak. ( kinek nem inge... )


Ja és az a "fiú" már a múlté. Másfél éve új párom van együtt is élünk, és a családi életemben is minden rendbe jött azóta hogy szakítottam a "fiúval" .


Köszönöm


2014. márc. 13. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp javít a viszonyon, ha színt vallasz és elmondod, mit érzel.

Ha keresed a megfelelő szavakat ehhez, szívesen segítek.

2014. márc. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem firtatom a pontos történetet,mert szerintem nem lényeg.

Mikor fiatal voltam én is tettem néhány dolgot,ami hasonlóképp kísért,de úgy ítéltem meg,hogy inkább eltemetem magamban,mert ha rászabadítom valakire,akkor neki kell megbirkóznia vele és szerintem ez az én terhem kell legyen.

Úgy gondolom,hogy megbántam amit tettem,igazán és soha nem tennék semmi olyat újra.

Én így fogom fel a dolgot,nem pörgök rajta állandóan,hanem megpróbálok minél jobb ember lenni ahhoz képest aki voltam.Nekem ez segített elfogadni és helyén tartani a dolgokat.

2014. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. márc. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!