Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldható meg így az...

Hogy oldható meg így az együttélés?

Figyelt kérdés
Én(N) tanulok,éss nem dolgozhatok, párom pedig dolgozik. Fél éve együtt lakunk
2009. dec. 14. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de hány éves vagy ha még nem is érettségiztél?Gyerekként költöztél össze egy pasival?Mert ha igen,akkor neked még a szüleid mellett a helyed,az ő dolguk az eltartásod.
2009. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

16 vagyok,de ne ebbe menjünk bele.jó indokkal léptem le otthonról,gyámhatósági engedéllyel.anyám szenvedélybeteg,szüleim elváltak(illetve csak fognak egyelőre külön élnek),és megfenyegettek intézettel.sajnos öcsém még ottvan anyámmal és pasijával,de remélem neki is lesz esze és lelép.


jelen helyzetben a tényt nézzük,hogy kissé kellemetlenül érzem magam,hiába van megbeszélve a dolog.bár nagyon behuzom a gatyaféket és tényleg csak a muszály dolgokra költök,emellett főzök mosok,ami kell cserébe az egészért.párom nagyon szeret engem,és én is őt,szóval nem okoznak az életkori különbségek enél nagyobb bajokat.

2009. dec. 16. 19:58
 13/17 anonim ***** válasza:

Becsuld meg a parodat, es erettsegi utan majd mesz te is dolgozni.

Most 16 evesen mit akarnal dolgozni??? Inkabb tanulj nagyon jol, es orulj, hogy a sors osszehozott a baratoddal!:)

2009. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
lenne igazából munka ahova felvennének,csak sulival necces...
2009. dec. 16. 23:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akkarsz elmenni dolgozni akkor ne költöezetek össze nem a barátod dolga hogy rendbe tegye az életed. Neked kell, suli mellet elmegy a meló (én mcdonaldsban dolgoztam), viszont ha nem vagy felkészűlve a felnőt szerepre meló, komoly kapcsolat ne költözetek össze.
2009. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben voltam,igaz nem 16 évesen,hanem 18,de a szitu ugyanaz!Én suliba jártam,párom dolgozott!Engem is baromira idegesített,hogy nem mehettem dolgozni!De ő azt mondta,hogy előbb a suli,utána a munka!

Nekem ez csak tanulság volt,mert az ő pénzét nem szórtam (nem vettem feleslegesen ruhákat,nem vettem meg mindent amit a szemem megkívánt), így elég takarékos életvitelt alakítottam ki magamnak!Leérettségiztem elmentem dolgozni és azóta is spórolok,bár nem kellene mindig!Sajnos ez bennem maradt,hogy nehogy az legyen,hogy tényleg a fejemhez vágja,hogy nem dolgozok és szórom a pénzt,pedig tudtam,hogy nem olyan,de valahol az emberben ott motoszkál...!

Ahhoz meg,hogy ki hány évesen és miért költözik el otthonról,szerintem senkinek semmi köze hozzá!Megvolt rá az oka és kész!

2009. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legrosszabb módja az otthonról menekülésnek.Hidd el,tapasztalatból írom.Inkább legyél állami gondozott,akkor is lehet barátod,de nem leszel elkötelezve neki csak ha majd igazán úgy akarod,de erre még ráérsz egy jó 10 évet.
2009. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!