Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van segitség?

Vajon van segitség?

Figyelt kérdés

Lehet, söt biztos, hogy nem jó témakört választottam de remélem tudtok segiteni.

Igen rossz anyagi helyzetben vagyok és a körülmények ahol lakom azok sem megfelelöek.(nincs víz, fürdöszoba, jàrolap ilyenek) .A kérdésem az, hogy van -e valamilyen módja hogy segitséget kapjak valahonnan? Konkrétan egy egy szobás olcsó kis albérletre gondolok pl.4 honapos kisfiam van.Egyedül álló vagyok.


2014. márc. 8. 22:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem elvetettem, nem a kukába dobtam.."


Ezeket a válaszokat úgy bírom, mintha csak ez a két választás lenne, mert a gólya odarepíti a gyereket. Most dicsérjünk meg érte vagy mi?

2014. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a bevételed? Keresni tényleg tudsz te is, menj fel bármilyen apróhirdetési oldalra - ebben miért kell segítség?
2014. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
gondoltam talán ök segitettek màr màsnak is ilyenben.de lehet tévedek.de amnyit megírhatnátok hogy miért vagytok ellenségesek velem?
2014. márc. 8. 22:48
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer nem tudsz segítség nélkül albérletet keresni legalább egy település vagy megye nevet leírhatnád hogy sacc per kb. merre... Nem is értem hogy fogod felnevelni szegény gyereket ha még ehhez is segítség kell hogy albérletet keress. Mellesleg ott a védőnő, a sok családi szervezet meg miegymás... Ezeknél érdeklődtél már?
2014. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
És te mièrt vagy ennyire életképtelen? Normális lakásról miért nem szülés előtt gondolkodtál? Volt rá kilenc hónapod ha már egyszer ilyen mintaanya vagy.
2014. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Másik egyedül álló anyukával közösen keresni valamit?
2014. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező elég ha a gugliba bepötyögöd, hogy albérlet, kiadó lakás és kapsz annyi linket és kiadással foglalkozó céget, hogy egész nap ott ülhetsz a gép előtt és telefonálhatsz, e-mailezhetsz.

Gondolom van elképzelésed a lakásról és a ráfordítható összegről, amit ki tudsz fizetni.


És habár tényleg volt rá időd, hogy keress egy normálisat nem ítélkezem elvégre én is fürdőszoba nélkül nőttem fel aztán mégis minden nap mosdottam, és tiszta ruhában jártam a lakás is tiszta volt. Sőt nagyikámnál falun csak a villany volt bevezetve a vizet a kútról hozták, fával tüzeltek de mégis felneveltek normálisan 3 gyereket. Nem kényelmes tudom de nem is halálos!


Javasolnám, hogy menj be az önkormányzat helyi szociális irodájába. Mindegyikben van információs rész és ott elmondják mire vagy jogosult. Albérletben is kaphatsz támogatást rezsire csak a szerződés kell.


Tényleg ne légy ilyen kis életképtelen tessék utána járni a dolgoknak mindig vannak lehetőségek.


Esetleg kereshetsz társbérletet az még olcsóbb igaz így lehet, hogy egy szobába kényszerülsz a gyerekkel de 4 hónapossal még kibírható.


Ez alatt meg szépen összekaparod magad, esetleg talpalhatnál valami mellékállás után...apuka meg a gyerektartás pl. hol van?

2014. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönõm a segitséget.az apa külföldön van.fizeti a gyerektartást de ennyi nem több.egy igencsak kis vàrosban lakom.naponta nézem az.oldalakat de semmi nincs.még veszek holnap újsàgokat.hétfön felkerekedünk és utàna kérdezek mindennek.még egyszer köszönöm.(teszem hozzà 7 és fél hos terhes voltam mikor lelépett az apa addig mindenünk megvot) lényegtelen.sokan könnyen ítélnek anélkül hogy ismernék a hàtteret.sziasztok!
2014. márc. 8. 23:17
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Persze könnyű úgy gyereket csinálni hogy a full biztos igaz szerelmünk mindent a popónk alá rak mi meg szüléssel bebiztosítjuk magunkat nála. Hát sajnos nem jött össze...
2014. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%
Hihetetlen milyen gonoszok vagytok.:( Ha megölte volna a gyerekét, akkor meg azt mondanátok volna, hogy bármilyen körülmények között is, de fel kellett volna nevelnie, milyen anya az ilyen. Egyébként ti ezt élvezitek? Ezt a sok fröcsögést? Semmit nem tudtok a kérdezőről, de már leírtátok az egész életét és elkönyveltétek, hogy milyen hülye, buta, számító dög. Agyrém.
2014. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!