Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van segitség?

Vajon van segitség?

Figyelt kérdés

Lehet, söt biztos, hogy nem jó témakört választottam de remélem tudtok segiteni.

Igen rossz anyagi helyzetben vagyok és a körülmények ahol lakom azok sem megfelelöek.(nincs víz, fürdöszoba, jàrolap ilyenek) .A kérdésem az, hogy van -e valamilyen módja hogy segitséget kapjak valahonnan? Konkrétan egy egy szobás olcsó kis albérletre gondolok pl.4 honapos kisfiam van.Egyedül álló vagyok.


2014. márc. 8. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Legelső körben a védőnő.

Azért az felmerül bennem, hogy hogy nevelheted a gyereked, ha ilyen körülmények között élsz. A kórház nem adhatta volna ki a gyereket.

2014. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem félsz, hogy a gyámügy elveszi a gyerekedet? Milyen körülmények között van szerencsétlen?
2014. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
a kicsinek mindene megvan.kisàgy rengeteg ruha.minden.a védönö pedig havonta jár hozzánk.
2014. márc. 8. 22:16
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
menj családsegítőhoz, biztosan van a te környékeden is!
2014. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
segitenének albérlet keresésben is?
2014. márc. 8. 22:20
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Anyaotthon.
2014. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pénzt nem fognak adni, rengeteg család él rossz körülmények között, nincs keret ilyenre .
2014. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Miért, te nem tudsz magadnak albit keresni? Nem tudom mi tudomány kell ahoz, hogy valaki apró hirdetést lapozgasson. Mellesleg meg herótom van tőle, hogy napi szinte egyesek a pici babájukkal takarózva koldulnak. Minek kell úgy szülni, hogy hol lakni se tudsz vele.
2014. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem kértem senkitöl pénzt nem is koldultam ahogy azt írta valaki...Albérletet keresek de semmit nem talàlok jelenleg. Annyit kérdeztem hogy segitenének -e albérletet találni nem pedig azt hogy fizetnének -e egyet.Nem talarózom a gyerekemmel.Ha egyedül lennék lesz.rnàm hol élek, de ö megszületett és azon vagyok hogy jobb legyen.

Nem elvetettem, nem a kukába dobtam...

2014. márc. 8. 22:39
 10/21 A kérdező kommentje:
*takarozóm
2014. márc. 8. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!