Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vajon tetszhetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon tetszhetek neki? Miért csinálja ezt? Segítség!

Figyelt kérdés

Szóval, ez a fiú(osztálytársam) már régebb óta érdekel, de eddig azt hittem, hogy észre sem vett. (Azért érdekelt, mert érdekes a személyisége).

Volt egy barátom (pasim), aki nemrég szakított velem. Ekkor az osztálytársam mondta, hogy neérezzem, hogy nem kellek senkinek, mert nagyon szép vagyok és a személyes barátai közül is tud mutatni nem egy olyat, akinek tetszek/nem vagyok közömbös.Egyre többet beszélgetünk az iskolában. Minden nap rámír FaceBookon (én rá sose!), de van, hogy nem is válaszol arra, amit írok.. Meg egész nap hozzám se szól. Pedig adok neki jeleket. Még randira sem hvott el, pedig nagyon örülnék.

Szóval, mit gondoltok?

17L



2014. febr. 22. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki
2014. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zavarja, hogy nem írsz rá. Kezdeményezz az iskolában.
2014. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác barátként tekint rád, ami nem azt jelenti, hogy később nem lehet belőle akár több is mint barátság!

A helyedbe (Mint látom 17 vagy..) nem sokára végzős leszel, és én inkább utána próbálkoznék be nála, mikor leballagtatok mert osztálytárssal hidd el nekem nem jó összejönni...

De ehhez az kell, hogy próbálj meg a legjobb barátja lenni, hogy a suli után is tartsátok a kapcsolatot!

2014. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!