Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet rávenni egy pasit...

Hogy lehet rávenni egy pasit arra, hogy csináljon meg valamit, anélkül hogy baszogatva érezné magát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

6


ilyet automatikusan megcsinál, nem kell érni...

sőt úgymond " női" melót is ha látja, hogy meg kell csinálni megcsinálja...

megkérni arra kell, hogy menjen el a boltba, postára, stb

2014. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

4-es

:) Tetszettek az idézetek!


8-as

Hogy tudom elérni azt, hogy azt higgye, hogy Ő akarja megcsinálni és nem én akarom ráerőltetni a dolgokat?

2014. márc. 7. 11:26
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

"Hol találom a csavarhúzót és a csavarokat a postaládához?"


Amúgy viccen kívül, szereld fel te. Ha akkor se veszi ki a kezedből, akkor amúgy sem lesz feltéve, amíg magad meg nem csinálod.

2014. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálunk egy titka van, és itt jelen esetben a házimunka-szekrényfelfúrás témakör: előre le kell fixálni vele egy időpontot. Ha nagytakarítani akarok, az előre 2-3 héttel ki kell neki találnom. Egyedül ne csináljam, mert akkor nem talál meg semmit... Jogos, egy egyszobásban van a műhely, az iroda, a háló, a nappali meg még egy macska is... De egyébként a szabadidőnket mindketten itthon töltjük, félévente ha eljárunk, az sok.


Szóval múlthéten szóltam neki, hogy erre a hétvégére készüljön, most úgy tűnik, aktivizálja magát :D

2014. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

"Nálunk ez úgy működik, hogy pl egy villanykörtét ő cserél ki, de a mosogatás az én reszortom."


Azért átnézetném a házat egy villanyszerelővel, ha olyan gyakran kell villanykörtét cserélni, mint mosogatni.

2014. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Egy nap amikor eppen takaritas elott allsz akkor megkerded tolle: "Edesem, kiporszivozod a hazat, port torolsz, felmosol vagy kicsereled a postaladat? Melyiket valasztod?"

Az en ferjemnel ez mukodok a legjobban foleg amiota gyerek van. Altalban valasztas ele allitom es amelyik neki jobb hat azt csinalja Pl: "Elugrasz bevasarolni vagy inkabb itthon jatszol a gyerekkel es ugorjak el en?" Az igazsag, hogy nekem teljesen mindegy csak valamelyiket vallassza mert nem lehetek egyszerre ket helyen.

2014. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Egy nap amikor eppen takaritas elott allsz akkor megkerded tolle: "Edesem, kiporszivozod a hazat, port torolsz, felmosol vagy kicsereled a postaladat? Melyiket valasztod?"

Hát erre azt a választ szoktam kapni: A legkisebb bajom is nagyobb mint amiket te kitalálsz :/ És elkezdi sorolni, miket tervezett be mára a tanyán, a szüleinek segíteni...

2014. márc. 7. 15:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Dicsérd az ügyességét és a szorgalmát,hass az egójára.Az talán beválik.Mondjuk áradozz neki arról,a múltkor milyen gyorsan és ügyesen csinált meg valamit odakinn.Sok pasinak a párja elismerése doppingszer.
2014. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!