Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esely normalis kapcsolatra?

Van esely normalis kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tobb mint 3 eve vagyok egyutt a baratnommel, aki ferjes asszony.

Szeretem es tudom, hogy o is szeret! Sok idot tolttunk egyutt, mar-mar olyan mint egy normal kapcsolat, bizok benne es tudom szamithatok ra ahogy o is ram.

Mar az elejen meg mondta, hogy a ferjet nem hagja el.

Masfel ev utan ezert szakitottam vele (3honapig) abba biztam igy talan lepesre kenyszeritem, de vegul en konyorogtem magam vissza.

33 eves vagyok es szeretnek csaladot...

Mennyi eselyt lattok arra, hogy el hagyja a ferjet? Mit tegyek, hogy engem valaszon?

Nem tudom miert nem akar vallni, meg a pasi nevet sem tudom, semmit.


2014. márc. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Elképzelem amint a"tisztelt"kérdező most mosolyogva lesi a válaszokat, hogy kiket sikerült megvezetnie...:-)


Engem nem"barátom".


Kamu a kérdésed-kilóg a lóláb.

2014. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Próbálkozhatsz, kèrd meg a kezèt, de ha emiatt elhagytad egyszer és akkor sem lèpett, nem hinnèm, hogy most fog. De igazából van valami indok vagy tartják a kapcsolatot?
2014. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan le vagyok döbbenve, hogy 33 éves ember ilyet kérdez. Szerinted ha veled akarna lenni akkor 3 év alatt nem vált volna el. Te csak szeretőnek vagy jó neki de kapcsolatra nem.
2014. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem is rossz...kettőt már megvezetett a kérdező.
2014. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem beszel a ferjerol, nem mond semmit es ezert meg rosszabb.

Mindenki azt mondja, hogy fogadjam el igy vagy hagyjam el de egyik sem megy.

2014. márc. 6. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Mennyi esély van, hogy elhagyja a férjét? Idézlek:

"Mar az elejen meg mondta, hogy a ferjet nem hagja el. "

Ezek alapján nulla.


Miből gondolod, hogy szeret? Szerintem NEM szeret. Ha szeretne, egy pillanatra sem hozott volna ilyen megalázó helyzetbe, nemhogy 3 évre. Ha valóban szeretne, érdekelné, hogy családot szeretnél, és vagy megadná neked, vagy kidobna, hogy boldog lehess mással.

Vajon miért nem teszi egyiket sem? Mert állatira nem érdekli, boldog vagy-e. Akkor sem, ha ennek az ellenkezőjét állítja.

2014. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sokszor mondja, hogy ismerkedjek mert o nem tudja nekem megadni (csalad) es nagyon fajna neki ha vege lenne de ha latna hogy boldog vagyok o is az lenne!

Tudom,hogy szeret! Amikor kulon voltunk neki is nagyon rossz volt le fogyott, szomoru volt.

2014. márc. 6. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem kell nekünk hinned, végülis a remény hal meg utoljára.

Legalább a nődnek hinnéd el, hogy soha nem lesz a te feleséged...


Amúgy meg... mindenki a saját szerencséjének és nyomorának a kovácsa, sok sikert ahhoz, hogy 10 év múlva is ugyanezt a kérdést tedd fel.

2014. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!