Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy tesóm (20 éves...

Normális, hogy tesóm (20 éves F) ennyire elhagyja és kiszolgáltassa magát csak azért, mert gipszben van a lába?

Figyelt kérdés

Sima lábtörés, már járógipsze van, mégis az egész családnak körülötte kell ugrálni reggeltől estig, mert "szegénynek most gipszben van a lába és az milyen borzasztó". Ágyba kell vinni neki a kaját, a teát, sajnáltatja magát egyfolytában, egyedül a fürdőszobába hajlandó kimenni.


Ez normális? És ha nem, akkor hogyan kellene kezelnünk, hozzáállnunk a dologhoz? Még 3 hét így és teljesen megbolondulunk tőle.


2014. febr. 27. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, normális. 3 hetet csak kibírtok még nem? :D
2014. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Én ilyenkor azt szoktam mondani az illető nyafizósnak, hogy remélem nagyobb problémád nem lesz az életben!

Egyébként, mit csinálna ha egyedül lenne?

Gondolom eddig is el volt kényeztetve azért ilyen életképtelen.

Talán sugalld neki, hogy normális nő nem bírja az ilyen nyafogós, tehetetlen pasikat.

Állj a sarkadra ha eddig nem tetted meg és rakd helyre. Ha a klotyóra ki tud menni akkor a konyhába is egy teáért.

2014. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Én szívesen segítek a testvéremnek, ha el van törve a lába. Nem csak a gipsz kellemetlen, de fájdalma is van, és a gipsz alatt eszméletlenül tud ám viszketni.

Nekem a helyedben nem esne nehezemre segíteni.

2014. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Hát te egy hülye vagy. Azért nem állhat fel mert akkor nem gyógyulna be rendesen a törés. Én csak tudom, nekem is eltörött a lábam gyerekkoromban és az orvos megmondta hogy legalább egy hónapig nem állhatok a lábamra.

Remélem majd veled is ilyen szemétül viselkednek ha beteg leszel.

2014. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Fogadjunk, hogy te az öccse vagy a húga vagy. Nincs is több kérdésem.
2014. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, a húga, és ez miért baj?
2014. febr. 27. 18:55
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
a testvéred, nem egy idegen....te is kerülhetsz még sz.r helyzetbe
2014. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális :)

Nekem is jól esne, ha kényeztetnének kicsit, ha beteg vagyok. Majd ha nem lesztek otthon, akkor úgyis kénytelen lesz ő felállni és mászkálni, ha kell neki valami.

2014. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sima labtores, ami nem fajdalommentes, tehat most a csontok forrnak ossze! A csaladtagjai egyutt ereznek, szivesen kiszolgaljak stb.

Ebben az esetben teljesen normalis, mivel elfogadja azt, amit a csaladtol kap!

2014. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak féltékeny vagy..?
2014. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!