Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoztátok fel,...

Hogyan dolgoztátok fel, amikor szétmentetek a párotokkal egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt. Végül is 12 évről volt szó. Sokáig szenvedtem, sírtam, és nem tudtam elképzelni, hogyan tovább?
2014. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 év után szakítottunk, hetekig depiztem és random sírógörcsök jöttek rám a legváratlanabb helyzetekben. marhasokat filmeztem, hogy lekössem a figyelmem, de vizsgákra koncentrálni nem tudtam. aztán visszaküzdötte magát.
2014. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi kétszer mentünk szét. Először ő szakított velem,akkor padlóra kerültem teljesen. Egy hétig nem tudtam se enni,se inni,mert semmi nem maradt meg bennem.A kiszáradás szélén mondtam azt,hogy elég, senki miatt sem teszem tönkre magam.Elkezdtem újra enni,kidobtam mindent ami rá emlékeztetett, ás zenéket hallgattam,elkezdtem újra eljárni a barátaimmal, ismerkedtem, elkezdtem futni járni. Már éppen egyenesbe jöttem volna,mikor megkeresett egy hónap után. Na bumm. Még két évet lehúztunk,mikor szakítottunk már semmit se éreztem, csak megkönnyebbülést. Nem voltam már rosszul, boldog voltam és újra éltem. Fél évvel később megismertem a jelenlegi páromat,pár hónap múlva össze is jöttünk,azóta is boldogan már 2 éve.A lényeg,hogy foglald le magad, olvass, sportolj, találkozz a barátaiddal, kezdj bele valami újba.
2014. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi több, mint 4 év után szakítottunk, vagyis ő velem (férfi). Sokkolt a hír amikor egyik nap bejelentette, hogy vége, előtte nap még terveztük a közös jövőt stb... teljesen magam alatt voltam, alig ettem valamit, lefogytam, váratlan helyzetekben tört rám a sírás, jó formán én is majdnem tönkretettem magam más miatt...

De akkor azt mondtam ez így nem jó, erős vagyok és bármit legyőzök. Akkor vettem egy mély levegőt és folytattam tovább az életem. Eljártam barátokkal, filmeket néztem rengeteget, könyvet olvastam.

Szakítás után 1,5 hónapra megismertem egy férfit aki nagyon sokat segített, boldoggá tesz, pedig csak barátok vagyunk, de több törődést kapok tőle, mint a volt páromtól kaptam!


Azt tudom csak ajánlani, hogy ne hagyd el magad, nem szabad senki miatt tönkretenni magunkat. Járj el barátokkal össze-vissza, nézzél filmeket, sportolj, de ne rágódj a múlton mert az már a múlt amíg benne élsz addig nem lesz jövőd!

2014. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tíz év után szakitott velem a volt baráton. Az örület határán voltam. Sokáig tartott mire felfogtam nincs tovább.Ennek már 26 éve, de soha nem tudtam elfelejteni...
2014. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Minél kevesebbet gondolkodni a dolgon, és főleg rá, elfoglalni magad, még ha nehéz is, mert lehetetlen nincs, azért sírni ér az ágyban esetleg, mert az is segíti a feldolgozást, de nem belelovallni magad!

Bár lehet rajta gondolkodni, de inkább azon, miért nem volt már jó - mert valami csak történt - ha meg ő hagyott ott, akkor meg azon gondolkodj, hogy nehogy már olyan miatt bánkódj, akinek nem kellettél, az olyan még a könnyeket sem érdemli! Remélem, azért csak el tudsz igazodni rajta, de igazán mindenkinek a saját lelkén múlik, hogy tudja jobban feldolgozni, de a harag ilyenkor nem rossz tanácsadó!

2014. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Mi 7 hónapja mentünk szét. A végén már nagyon nem volt jó a páromnak és véget vetett mindennek. 2 ember fogyatkozása kellett ehhez a szakításhoz. Én még mindig nem tudtam túl tenni ezen a szakításhoz, remélem neki már sokkal könnyebb és nem szenved... Még mindig nagyon szeretem!


Ebben, hogy hogyan dolgozzuk fel ezt a helyzetet, azt csakis az illető ész és a szív egyensúlyi állapotának karbantartásán múlik. Ha képes vagy erre, akkor valamilyen szinten győztes vagy. Kívánom, hogy ne légy ilyen helyzetben.

Üdv

M.

2014. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
C2H5OH nézz utána a kémia könyvedben hogy mi ez ez gyógyír bánatra örömre.
2014. márc. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól. Tele örömmel , vidámsággal. Életem legszebb időszaka volt. Utána mint szabad úszó.
2014. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig én léptem le, így könnyű volt feldolgozni. 40 éves voltam, amikor egy szerető révén megtapasztaltam, milyen az, amikor elhagyják az embert. Tönkrementem anyagilag, egszisztenciálisan, egészségileg, ráadásul el is vátam, mert be kellett látnom, hogy semmit sem ér a házasságom. Utána sokáig nem tudtam nőre nézni. Mindenben, mindenkiben őt láttam, mindenről ő jutott eszembe.

12 éve boldog házasságban élek ismét. Az exnejem, akivel 20 évet húztam le, szinte sohasem jut az eszembe, a volt kedvesem, aki fél év után kiszeretett belőlem, nagyon sokszor. Van, amit nem lehet feldolgozni, csak betemetni, hogy ne látsszon.

2014. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!