Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak titkaid a párod (férj,...

Vannak titkaid a párod (férj, feleség) előtt, amiről nem szeretnéd, hogy kiderüljön?

Figyelt kérdés
Mi az?
2009. dec. 11. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
utolsó: de lazán veszed ezt a ha kell más kitesszük a mostanit...tartozol neki ennyire hogy ne csald meg..még büszke is vagy magadra? megérdemelnéd, hogy egyszercsak vakon szereted, és kiteszi a szüröd egyik napról a másikra, mert megtetszett neki más...mit szólnál? csak ugy elválogatunk, aztán jöhet a következő? ezt tudja rólad? az lenne a tisztességes, ha ezt elmondtad volna neki, mielőtt neked adja az életét...
2009. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nincsenek!de ez sem jó,mert vannak helyzetek mikor hazudni,titkolózni kéne,hogy ne bántsam meg.de mindig őszinte vagyok és sajnos ezért néha meg is bántom.pl.nem kellett volna azt mondani neki,hogy a volt férjemet jobban szerettem és őt sose fogom úgy.minek is kérdezte meg....

inkább titkoltam volna el,mert nagyon fájt neki.ez van.sajnálom.

2009. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
legutóbbi! ne félj, ha eltelik egy kis idő megérti a mostani párod, hogy a volt férjed jobban szeretted, és őt sosem fogod ugy. ez teljesen alap szerintem, ha meghalt, hogy aki utána jön, csak egyszerüen segit az élésben, már nem lehet ugyanolyan EGY veled, mint aki udvarolt fiatalon, rengeteg gyönyörű élményetek van, stb. ez fáj neki, de megértheti, és ha nem büszke, akkor nem fog ezzel sosem visszabántani, elégedetlenkedni. Hanem örül, hogy ennyire őszinte vagy magaddal szemben is, hogy ezt az érzést is felismerted, és felvállalod! Igy is lehettek boldogok, csak nem kell összehasonlítani egyikőtöknek sem.
2009. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincsenek titkaim. A párom át lát rajtam mint a szitán:)

2009. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
a volt férjem nem meghalt,hanem elhagyott.és barátok vagyunk.és a mostani párommal is haverok.ezért kellett volna hallgatnom...
2009. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó... ez nagyon dúrva!!!
2009. dec. 12. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!