Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szállásoljam el anyukámat...

Hogy szállásoljam el anyukámat és az anyósomat? Márciusban fogok szülni, és elég sokat agyalok azon hová fogom"rakni őket".

Figyelt kérdés
Egy pici 30nm-es 1 szobás garzonban lakom a párommal. Első baba,lesz és nagyon kellene majd a segítség legalább az elején. Nagyon szeretem mind a kettőjüket,és már jelezték hogy itt lesznek aminek örülök is de fogalmam nincs hogy férünk majd el.
2009. dec. 11. 09:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Valaki ajánlotta itt, hogy esetleg 1-2 hétre Ti mehetnétek valamelyikőtök szüleihez... Az nem jöhet szóba?
2009. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Lehet utólag azt mondod majd, bár csak ne jöttek volna... még ha kitűnő a viszonyotok akkor is. Anya leszel, a férjed meg apa. Ne félj, majd beindulnak a szülői ösztönök mindkettőtöknél, menni fog minden :)
2009. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Most lehet hogy furán hangzik,de nekem nincs ilyen rossz anyós tapasztalatom. Mielőtt összeköltöztem a férjemmel,laktunk már náluk is és nálunk is soha nem volt gond. Aztán lehet hogy majd el jött volna az az idő hogy másképp gondoltam volna. Az is lehet hogy majd el is jön,de remélem ilyen nem lesz soha!
2009. dec. 11. 10:48
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Szerintem menjenek külön-külön csak vitát szít, ha mindenki ott van. Hidd el tapasztalat.

Mindenki másképp képzeli el a dolgokat és a hely sem túl nagy. Örülök hogy jóban vagy az anyósoddal, nagyon ritka!

2009. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Szia! A segítség nagyon jól jön, persze helyzete válogatja. Nekem is pici babám van, első. (5 hónapos lesz) Anyukámék messze vannak. Anyósomék a szomszéd városkában. Ők minden nap át tudtak jönni, anyukám itt aludt. A lakásunk nagyobb. De amikor egyszerre volt itt mindenki engem zavart. De hogy volt ki főzzön, vasaljon az nagyon jó volt, nem is bírtam volna. Szóval kell a segítség, menjenek felváltva, úgy biztos jó lesz. Csak az első hét lehet vitás , hogy ki kezd, gondolom mindketten szeretnének.
2009. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már folyamatban van egy nagyobb lakás,csak szülésig nem lesz meg. Az a gondom hogy mikor szülni fogok mind a ketten ott lesznek,így melyiküket "küldjem haza"?! Remélem egymás közt majd elintézik,és nem lesz harag.
2009. dec. 11. 12:11
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem először a saját édesanyádnak kellene melletted lennie...legalábbis én így döntenék, pedig én is ugyanúgy szeretem anyósomat is, mint anyukámat :)
2009. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerre ne hívd őket, csakis felváltva. Annyira tapasztalatlan nem lehetsz. Nekem se volt még szinte gyerek a kezemben mielőtt szültem és könnyedén elláttam. Nincsenek barátok akiknél meg tudnak szállni egy időre? Ha sír a baba mindenki ki lesz bukva és nem lesz segítség egy kómás mama sem.
2009. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!