Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnám megnézni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám megnézni hogy 2011-ben milyen idő lesz várhatóan pl márciusban?

Figyelt kérdés

Esküvőt szervezünk, s jó lenne megnézni talán mi várható.


Köszi


2010. okt. 13. 19:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt még a meteorológusok se tudják..ez még a jövő titka..de szerintem még hideg lesz!
2010. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
szerintem meg nem családi kapcsolatok téma..
2010. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg az esküvő szervezés igenis beleillik a családi kapcsolatok/esküvő témába...


Egyébként nem hiszem, hogy meg tudod nézni! Nem akarom bántani a meteorológusokat, de néha egy hétre előre se megy nekik a jóslás, nemhogy fél évre előre!

2010. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés leginkább az ezotériába tartozna, mert ilyen távoli előrejelzésben csak a jövendőmondókra számíthatsz :=)
2010. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ne is haragudjál, de mégis a te fejedben hogy fordul meg olyan, hogy majd valaki biztosra megmondja milyen idő lesz jövő MÁRCIUSBAN, mikor még a jövő heti se pontos?? Elég buta vagy bocs...
2010. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
az esküvőd lesz akkor ? ha már ebbe a részbe raktad:P
2010. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jövőhétre nem tudják megmondani, nemhogy márciusra...
2010. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

-OFF-

Topikválasztás kérdéshez. Ha például a célom az, hogy szabad ég alatt akarok du.gni jövő tavasszal, akkor ugyanezt az éves időjárás előrejelzéses kérdést a Szex/szerelem kategóriában kellene feltennem?

Gyanítom a Tudományok topikban hamarabb és helyesebb válasz érkezne ...

-OFF-

2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

azt ugye tudod, hogy az időjárást, mivel túl sok változóval dolgozik, számítógéppel sem lehet megjósolni, noha annak idején azért találták fel. pár órával előre lehet tervezni, 1-2nappal max, úgy-ahogy, de mivel egy egészen pici apró tényező is hullámszerűen gyűrűző változásokat generál (káoszelmélet, pillangó-effektus stb, talán gimnáziumban tanultuk fizikaórán), ezért gyakorlatilag a jóslás nem kivitelezhető


mégis, hogy a ménkűbe lehetne már megjósolni? :DDD


lol ez vicces kérdés

2010. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Google-ba írd be, hogy Dávid naptár.39. alkalommal készíti az éves előrejelzést a mérnök úr, a szomszédom mindig megrendeli. Kb 80%-ban pontos. Nekem is meglepő volt....

2010. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!