Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van/volt szeretőd?

Miért van/volt szeretőd?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy miért csaltad meg a párod és mi vezetett odáig..
2009. dec. 10. 22:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Azért van, mert most úgy jó. Van jelenleg kettő, de mégis a harmadik kell. Ő érte küzdök, ő komoly préda. A szeretők csak testben vannak mellettem. Részemről nincsenek érzelmek, sajnos a másik oldalon vannak. Így most azon gondolkozom, hogy kidobom mindet, mert szeretnék egy komoly valaki magam mellé, akit én is szeretek!
2009. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
9:53: szerintem te egy gusztustalan alak vagy. Az egy "dolog", hogy vannak szeretőid, de így viszonyulni hozzájuk...??????!!! És még "komoly valakit" akarsz??? Te sem vagy komoly....
2009. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Velem az történt, hogy úgy éreztem egyszerre két srácba vagyok szerelmes. Az akkori párommal jól megvoltunk, de megismertem egy másik srácot aki úgy kiegészítette a kört. Ha összegyúrták volna őket, a legtökéletesebb pasi jött volna össze belőle. Ezért azt hittem, hogy nekem mindkettőre szükségem van és mindkettőt szeretem. Aztán dilemmába estem, nem tudtam kit válasszak, hol az egyik, hol a másik kellett. Végül az akkori párom mellett döntöttem, aki mindent megbocsájtott nekem. De vele is hamar véget ért az egész, ki akartam szállni. :)
2009. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
másfél év alatt ellaposodott a kapcsolatom a párommal, de úgy hozta a sors, hogy akkor már együtt laktunk. ami nem is baj, én szeretem. őt is szeretem, nem is akarom elhagyni, viszont már csak kínlódtunk egymás mellett. de találkoztam valakivel, barátként. egyszer voltam nála kajáltunk, filmet néztünk aztán megtörtént a dolog. aztán még kétszer. ennek másfél éve. nem bántam meg. valahogy felszabadultam tőle, sokat lendített a kapcsolatomon a párommal. mintha előről lehetne kezdeni. és nem szégyenlem magam.
2009. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

harcoltam én már a barikád mindkét oldalán :)

először én voltam a szerető, ő volt az első komolyabb pasi az életemben, de aztán kiábrándultam belőle, viszont a mai napig jóban vagyunk.


amikor nekem volt szeretőm, az izgisebb sztori:

már több, mint 2 éve voltam együtt a barátommal, amikor megismertem egy srácot (tök véletlenül, haverom hívott kocsmázni, és ez a fiú a gimis legjobb haverja volt)

az elején nagyon vonakodtam, majdnem egy évig vívódtam (közben találkozgattunk, összevezstünk, kibékültünk) hogy mit tegyek.

aztán a barátom beleöntötte az utolsó cseppet a pohárba ( nagyon megbántotta édesanyámat, aki előtte szerette, és segített neki ahol tudott...) valamint éreztem, hogy már csak a munkájának él, ennek ellenére egyre sikertelenebb volt.


szóval egy év évődés után eljutottam oda, hogy vége, és azóta is ezzel a nagyszerű szeretőből baráttá avanzsált fiúval vagyok :) együttélünk szinte az első perctől sunshine heppi minden :)


ami a legjobb az egészben: szeksz csak azután lett köztünk, miután hivatalosan is összejöttünk. tehát nem a testiség miatt kellett nekem szerető, hanem hogy érzelmileg mellettem legyen, és éreztesse, hogy neki én vagyok a legfontosabb :)


22l

2009. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Velem úgy történt, hogy megismerkedtem egy fiúval akit korombelinek gondoltam, így eszembe se jutott hogy netán már házas is lenne és gyereke is! Akkor esett le az állam mikor egy közösségi portálon rákerestem... na gondoltam, akkor így ennyi elég is én ilyenbe nem mászok bele....aztán csak csak nyomulni kezdett, nekem meg iszonyatosan nagy lelkiismeret furdalásom volt minden egyes alkalomkor ahányszor találkoztunk. úgy éreztem egy szörnyeteg vagyok, aki tönkre tesz egy családot... aztán ahogy telt az idő, úgy hagytam hogy sodorjon az ár... Most meg már ott tartunk hogy féléve elvált! :)
2009. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Velem személyesen még nem történt meg, de van 1 'ismerősöm' aki zenész, és egyszerre mindig több barátnője van( komoly kapcsolatban él,gyermekük is van), mert szte neki akkora a szeretetigénye h abba 1 ember beleroppanna...
2009. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom h a bnője ezt h viseli de tud róla,és tényleg fűvel-fával csalja,míg ő hétvégén lemegy a szüleihez, szinte minden hétvégén más csajszi van a pasinál! Bár gondolom ő is tudja h a művészlélek zenészek számára a hűség ismeretlen fogalom!
2009. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%

18:11


Az érzésed helyes volt, tényleg szörnyeteg vagy!

Remélem ez a "fél éve elvált pasi" hamar csinál neked egy gyereket, majd 2-3 év múlva odébb áll egy másik csajért. Na majd akkor is írj és rakj egy mosoly jelet a hozzászólásod végére! :)

2009. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért jöttünk ide,hogy egymás felett pálcát törjünk,hanem,hogy válaszoljunk a kérdésre.Nem azért,hogy védjem,csak megjegyzem.Mindenki sepregessen a saját portája előtt.Van mit.
2009. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!