Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van/volt szeretőd?

Miért van/volt szeretőd?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy miért csaltad meg a párod és mi vezetett odáig..
2009. dec. 10. 22:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Úgy kezdődött,hogy minden létező ellenkező nemű egyénre féltékeny volt,akivel életemben beszéltem,köszöntem neki,stb.Közben a szeretettével is majd' megfojtott...Meg nem történt dolgok játszódtak le az agyában,boldog-boldogtalanra féltékeny volt,és gondolatban mindenkivel összehozott.Birtokaként kezelt,és egyre furcsábban viselkedett.Még elég fiatal voltam,és börtönnek éreztem a kapcsolatunkat.Úgy hozta az élet,hogy éppen vágytam az újra,a másra,mikor utamba sodort az Élet egy másik pasit.Végül is ez kellett,hogy felszínre törjenek a dolgok,amiket nem mondtunk ki egymásnak.Mindig sejtette szerintem,csak nem mert szembenézni vele,hogy félreléptem.A viszonyom a másikkal nem volt hosszúéletű,de tanulópénznek jó volt.
2009. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Mindig fáj a feje, ha szexre kerülne sor. Viszont nagyon jó anya, jó háziasszony, és rólam is gondoskodik. Tudja, hogy van valakim, és megkönnyebbült, hogy nem neki kell?!A barátnőm pedig követelőzni kezdett, hogy hagyjam el a feleségemet. Pedig amikor kezdődött, én mondtam neki, hogy mik a feltételek. Akkor persze bizonygatta, hogy ő egy autonóm nő, csak arra vágyik, hogy szeressem az ágyban, mert semmi más nem hiányzik az életéből. Úgy érzem, nem csaptam be.
2009. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Megkönnyebbült,hogy van szeretőd?Érdekes...Ez most egy kamu,ugye? :-)
2009. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De nem várok kritikákat..márint azokról, akik írtak. Érdekel ki hogyan élte meg.. ennyi.
2009. dec. 10. 23:25
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Nálam egyszerűen annyi volt, hogy kíváncsi voltam, hogy milyen a férjemen kívül mással együtt lenni. Ezért kerestem egy férfit, egy alkalomra. A férjem tudott róla, megértette, sőt, még ő buzdított, hogy meg merjem tenni. Azóta is nyitott a kapcsolatunk, de azóta nem "léptem félre". (Direkt idézőjel, mert nálunk ez nem félrelépés.) Hiába, így jár az, aki 15 évesen megtalálja az igazit, és nem tudja kiélni magát szexuálisan. ;) (Hű, most hányan belém fognak kötni. :D)
2009. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
És veled Kérdező, mi a helyzet? Gondolom nem véletlenül tetted fel a kérdést...
2009. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Némelyik hozzászólásból érződik némi irónia.Vagy csak én érzem rosszul?
2009. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Szeretőm nem volt, de léptem már félre. A szerető olyan személyt jelent, akivel rendszeresen összejár az illető. Na ilyenem nem volt, de félrelépés igen, egyszer. Úgy történt, hogy az akkori párom nem nagyon vette figyelembe, hogy vágyom arra, hogy udvaroljon nekem, bókoljon, stb. "megszokta, hogy vagyok", kicsit úgy kezelt, mint egy kedvenc bútordarabot. Volt egy hétvége, amikorra meg volt beszélve egy barátnőmmel és a párjával, hogy elmegyünk négyesben a Balatonra. A barátom végül nem tudott jönni, mert munkája akadt, barátnőm párjának meg valami családi dolga akadt, de hát ugye a szállás már le volt foglalva, így elmentünk ketten. Elmentünk bulizni, és találkoztam egy fiatalemberrel, aki annyira figyelmes volt és megnyerő és kedves, pont úgy viselkedett velem, amit a barátomtól hiányoltam. Szóval így történt a dolog, de csak egyszer fordult elő egész életemben. Amúgy szakítás lett a dologból, de nem bánom. Már úgyis régen volt :)
2009. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Egyszer találkoztam egy férfival, akivel elkezdtünk ismerkedni..már érzelmek voltak, amikor kiderült h felesége van. UTáltam magam az egész helyzetért (és persze őt is), mégis csak azután szakítottam, amikor az asszony öngyilkos akart lenni. Nem ér meg nekem semmi ekkora lelkiismeretfurdalást. Azóta is keres folyamatosan a férfi..pedig ennek már 5 éve.
2009. dec. 10. 23:52
 10/30 A kérdező kommentje:
iróniát én is érzem..de lehet csak a "tipikus" esetek miatt...
2009. dec. 10. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!