Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó (volt) hozzád az anyád?

Jó (volt) hozzád az anyád?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen.
2014. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Még ha néha feszült is volt, mert egyedül nevelt...
2014. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Legjobb:)

nagyon szeretem,és nekem ő a legjobb anyuka a világon,mindent tökéletesen csinált.

2014. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen,meg most is jó,hiaba,hogy ritkan talalkozunk...
2014. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkent igen. Akkor is, amikor mar felnottkent kulon eltem. A kapcsolatunk akkor romlott meg, amikor kenyszerbol egyutt eltunk es o ugy dontott, hogy majd o neveli a gyerekemet es engem is. Most ujra jo a kapcsolatunk, hogy nem elunk egyutt.
2014. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. :D
2014. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magához nem volt jó soha, és ez csapott rám vissza (rossz házasság). Ennek ellenére nagyon szeretem őt :)
2014. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Sokszor összekapunk apróságokon vagy veszekszünk de tudom hogy szeret és én is nagyon szeretem.
2014. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Alkoholista és tönkre tette a gyerekkorom.
2014. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen. annak ellenére hogy kamasz koromban néha nagyokat balhéztunk. biztosan apróságok voltak, mert konkrétumra már alig emlékszem.

felnevelt egyedül, taníttatott, jó irányba terelt, normális értékrendet adott nekem.

ez az egyik legnagyobb ajándék az életben ha az embernek van legalább egy normális szülője, és a nemnormális lehetőleg minél távolabb él tőle :)

2014. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!