Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent....

Mit csináljak? Többi lent. Kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem apám 1 idegbeteg,olyanokat mond rám,hogy én vagyok a rákos sejt a családban,egy selejt..plusz még ver is.Anyukám mindezek ellenére semmit sem tesz,gyakorlatilag az "apámtól" függünk,mivel anyukám nagyon beteg volt(mellrák) és nem tudott,nem volt ereje elhelyezkedni,most meg azon félünk,hogy újra kialakult a rákja,4 év után.A testvérem skizofrén,gyakorlatilag nem lehet tőle élni,már évek óta.Tudom én,hogy beteg,de egyszerűen már nem tudom elviselni.Este nem hagy aludni 1-ig mert órákig kezet mos és zuhanyzik.Van 1 kutyám,őt utálja mert "gonosz" (tudom h ez a betegsége miatt van),de akkor is állandóan rugdossa és kergeti.Elegem van teljesen kész vagyok.Ezt külső szemmel ugye nem látják,sőt nem is tudják az emberek,(többek közt az osztálytársaim akik k.rváznak meg cstriznek MINDEN OK NÉLKÜL MIVEL NEM IS SMINKELEM MAGAM NEM TESZEM KI A "MELLEIMET" amit én inkább cicinek hívnék.ELEGEM VAN MINDENKI ENGEM CSESZT.T PISZKÁL,ALÁZ.14/L

2014. febr. 10. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van pszichológus a környéketeken? Ha családdal vagy baráttal, esetleg más közeli hozzátartozóval nem tudod megbeszélni ezeket segíthet, hogy legalább érzelmileg tartsad magadat. Ha eljön az ideje és a lábadra tudsz állni eltűnik a teher. Tarts ki!! :)
2014. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak igaz barátaid? Akikkel megtudod osztani az érzéseidet, hogy ne őröljön fel apránként?
2014. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagy feszültség van nálatok otthon. Anyukád meg érthető, hogy így nem mer lépni. Próbálj otthon minél többet segíteni. a tesód szed gyógyszereket jár a pszichiátriára?
2014. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a szüleidtől függsz, megpróbálhatsz a suliban beszélni az orvossal, talán van ötlete ki tudna segíteni. Én azt mondanám, hogy ne törődj a beszólogatással,és minden erőddel próbálj tanulni pl. szakmát, nyelveket, bármit amivel később kitörhetsz innen. 18 évesen nagykorú vagy, próbáld meg megalapozni a jövőt, és erre most egyetlen lehetőséged a tanulás. Nem irigyellek, nagyon nehéz lehet.
2014. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra nincs lehetőséged, hogy nagyszülőkhöz vagy rokonokhoz költözz? Valahogy ki kéne szakadnod ebből a közegből, mielőtt teljesen tönkremész Te is.
2014. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos a suliorvosnak 101010milliárd százalék,hogy nem mondom el mivel mindent elmond mindenkinek...Azt,hogy a nővéremmel mi van senki se tudja csak a "család".Sajnos olyan igaz barátom nincsen akinek ezt nyugodtan elmondhatnám.A nagyszüleimhez sem tudok költözni,sajnos.:/
2014. febr. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!