Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kérlek...

Mi a véleményetek? Kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés

Kérlek, olvassátok el! És kommenteljétek! Remélem tetszik majd és tudjátok értékelni!


[link]


2011. jún. 29. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Rohadt uncsi
2011. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszik, írj még!
2011. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

miért találod uncsinak??? mert egy elkényesztetett majom vagy lehet azért!

Második válaszolónak: köszi szépen :D:D:D

2011. jún. 29. 20:52
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Itt mi a kérdés?
2011. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is tetszik,jól fogalmazol:)
2011. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem biztosan jót tesz neked, hogy leírod az érzéseidet. Nekem családom ugyan van, de 10 éves koromban elveszítettem valakit, akit nagyon szerettem, majd utána néhány éven belül még néhány személyt, és ezeknek az "élményeknek" a hatására én is eléggé magamba fordultam, elutasítóvá váltam mindenkivel, még a saját családommal szemben is. Annyit tudok neked mondani, hogy ne azt sirasd, amid nincs - hiszen ezrek szenvednek azért, mert nekik van családjuk, csak nem jó - hanem azt értékeld, amid van.

Szerintem szépen írsz, főleg ahhoz képest hogy fiú vagy, csiszolgasd csak a tudásodat még a blogodon keresztül, nem veszíthetsz vele semmit:) Az nem derült ki számomra, hogy mi a célod a bloggal. Simán naplót vezetni a mindennapjaidról, vagy megosztani a gondolataidat, tapasztalataidat, véleményt foglalni bizonyos kérdésekben, levonni a tanulságot az eseményekből? Ez utóbbi ajánlanám inkább neked, mert segítene átértékelni a saját életedet, meglátni a pozitívumait annak az életnek, amit élsz, és mindemellett sok ember tanulhat a hibáidból és sikereidből!:)

2011. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

csak naplót vezetni aztán majd lesz valami...

és tényleg megpróbálom azt értékelni amim van! de ez nagyon nehéz ám... de igyekszem!

2011. jún. 29. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem vagyok elkényeztetett majom, de annyira átlagos az életed, hogy az már fáj. Nagyon unalmas, ezek mindenkivel megtörténnek

2011. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas ... az üres részre tehetnél vlmit üzenőfalat, képet .Ja és nem értem miért osztod le azt aki azt mondta unalmas nem csak pozítiv kritika létezik .Elég ... lehetsz ha csak a pozítív kritikát tűröd el.
2011. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a kommented alapján ez egyáltalán nem igaz:


"Attól az időponttól kezdve vége lett a gyermekkoromnak és hirtelen érettebbé váltam, mint a többiek, szellemileg és lelkileg. "


Te megmaradtál egy kb 9 éves szinten...

2011. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!