Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak meg vele?

Hogyan barátkozzak meg vele?

Figyelt kérdés

Bátyámnak (23 éves) kb. 8-9 hónapja új barátnője van (23 éves). Párszor már találkoztunk és voltak közös programjaink, de nem tudok vele megbarátkozni. Egyszerűen a gyökeres ellentétem! Én sokat sportolok, mozgok, sütök, főzök, érdekel a divat és a sminkelés. De ez a lány csak benn van, nem sportol (elég telt és hívtam őket kicsit mozogni, de inkább filmet néztek), Tv-zik,nem érdekli a divat/sminkelés, nem tud főzni/sütni és nem is érdeklődik iránta (felhoztam a közös főzés ötletét, de nem tetszett neki). Ami pedig a legrosszabbul esik, h úgy kezel mint egy gyereket pl. azt mondja, h viselkedjek jól az egyetemen, meg nagyon lenézően néz rám :/

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Hogyan barátkozzak meg vele?

köszönöm

21/L


2014. febr. 10. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem kell megbarátkozni vele. Elég, ha a bátyád barátkozik vele... :) Szerintem. Miért kellene nektek jó barinőknek lenni? Amúgy, ha gyökeres ellentéted az miért probléma? Ha telt, akkor telt, ha neki nincs ezzel baja és a bátyádnak sem, akkor neked miért van? Az, hogy nem érdekli a smink, szerintem szintén nem baj, ha tiszta és foglalkozik magával. Azt nem értem miért mondja, hogy viselkedj jól az egyetemen, lehet nem rossz szándékból teszi. Ha ez zavar, akkor mondd meg neki.
2014. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Először is: ne erőltesd rá a az általad kedvelt tevékenységeket, ez bunkóság, ennyi erővel ő is mondhatná, hogy nem akarsz vele folyton a tv előtt ülni, pedig jókat beszélgetnétek (félre ne értsd, az ízlésem inkább a tiédhez közelít, nem azért írom).

Nem kell a közös programot erőltetni, baráttá sem kell válnotok: ha hármasban vagytok vagy családi eseményen, legyél (te is) kedves, beszélgessetek, de ennyi, nem kell erőltetni semmit.

2014. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Gondolom nem éltek együtt, ne foglalkozz vele.
2014. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, én nem az alakját bírálom, és nem is akarom megváltoztatni, csak próbálok vmi közös pontot találni.
2014. febr. 10. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:

"gyökeres ellentétem" lehet azért választotta a tesód!


Nem vagyunk egy formák, õ mit mond mi az,amely leköti a figyelmét.

2014. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem neked kell vele közös pont:)

De azért csak lesz idővel vaalmi, vizsont az nem közös pont, ha a te szórakozásodat csináljátok...ennyi erővel te is leülhetsz vele filmezni:)


Amúgy az én sógornőmmel a közös az, hogy leülünk 1 üveg bor mellett dumálni...ennyi..és jólérezzük magunkat.

Nekem jó, mert nem kelezl gyerekként, mert nagyon fiatalos, 37 éves, én 27 vagyok...de bulizni járunk együtt stb (igazából egyidősnek nézünk ki, pedig engem is 21 nek nézett az orvos is, de elkérik a tescoban is a személyim ha sört veszek;))


De nem erőltettük sosem

Ha a család együtt akkor eleinte csak udvariasak voltunk..

Azóta csak mi "fiatalok" is összejárunj..

De ezt nem muszáj... Ha nem egyeztek, nem egyeztek... Nem kell, hogy a barátnőd legyen

2014. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkor hagyom őt
2014. febr. 10. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Valami csak van ami érdekli a filmeken kívül. Egyébként bár szoktam sportolni, de ha választhatok egy romantikus filmnézést a párommal és és egy óra mozgás közt, akkor a filmet választanám én is.

Nekem 2 húgom van és mindkettőnek indig jó viszonyban voltam az aktuális barátjukkal. Az a titok, hogy ne azokba a dolgokba akard belevonni amik téged érdekelnek, hanem próbálj részt venni azokban, amik a másikat.

2014. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!