Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lekicsinyelni...

Miért kell lekicsinyelni mások problémáit?

Figyelt kérdés

Egy csomószor olvasom itt is, hogy "örülj neki, hogy ez a bajod, nekem még szarabb". Pl. örülj neki, hogy anyád bunkó veled, nekem anyám sincs, örülj neki, hogy csak annyi bajod van, hogy alig van ruhád, és kinéznek, mert nekem alig van számlára valóm is, örülj neki, hogy a férjed csak simán bunkó, az enyém még iszik is stb.


Basszus akkor én meg mondjam a törött lábúnak, hogy ne üvöltsél, nekem meg levágták a bal lábamat, örülj neki, hogy van lábad, ami kitörhetett?


2009. dec. 6. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lásd be, kérdező, te azért javában kiforgatod a kérdést..
2009. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ez az!

Ezt én is úgy utálom!Most nem azért,de például itt van az,hogy elég sokan kérdezik,hogy hogyan lehetne még ennél is jobban spórolni!

Sokan mondják,hogy ne nézz TV-t,ne legyen interneted,ne legyen autód,spórolj a kaján stb!

Itt álljon meg a menet!Nehogy már még azt a kevés dolgot is elvegyék a csóringer magyartól!Nem elég,hogy nyaralni nem tud elmenni,szórakozni se igen,moziba meg már pláne nem?Hát igen szörnyű egy világban élünk,sőt inkább azt mondanám,hogy országban!A kaja a másik fele!Egyél zsíros kenyeret reggel délben este!Én szeretem a zsíros kenyeret,de mindennap?Na,ne!Abba senki sem gondol vissza,hogy nem most üt ki az emberen,az hogy nem eszik!20-30 év múlva!Láttatok már szegény családot,akik alig esznek!Szegények hogy néznek ki?Hogy lehet egyáltalán olyan tanácsot adni,hogy spórolj a kajádon?

Főrtelem!Nem azt mondom,hogy a legdrágábbat vedd meg!De igen is kell a szervezetnek a változatos étrend!És bizony a hús is kell!Nem mindennap,de kell!Lehet olcsó tésztát venni!Üdítő felesleges!Ha nagyon muszáj,vagy csak megkívánja az ember,akkor ott a boleró izesítő vagy a szörp!Lehet olcsón változatosan étkezni!De azt hogy éhezzél? A legnagyobb butaság!

Ott van az autó téma!Akinek felesleges,de van autója,annak tényleg el kell gondolkodnia,hogy biztos megtartsa-e az autóját!Bár ha van akkor nehéz róla leszokni!Aki csak garázsban tartja annak abszolút nem kell!De akinek kell,annak senki se mondja,hogy adja el!Aki autóval jár dolgozni,annak biztos meg van rá az oka!Nekünk van autónk!De nem fogjuk eladni!Munkahely messze,bolt messze,óvoda messze!Mindentől messze lakunk!És akkor jönnek azok a dumák,hogy lehet biciklivel is járni,a kocsit meg el lehet adni!ÉS akinek nincs biciklije?Vegyen egyet?Ha arra lenne pénzem...


Na mindegy,jó volt ezt kiadni magamból!Bocsi,hogy ilyen hosszú lett!

További szép napot!

2009. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem forgatja ki a kérdést!Igen is lehet érteni,amit ő ki akart hozni belőle!De tényleg,azért mert valakinek meghalt az anyukája,akkor másnak el kell tűrnie,ha az anyukája bunkó volt vele?Ez lehet ugyanolyan rossz!Vagy ha nekem 1 pár cipőm van,akkor másnak ne legyen kettő?Miért kell másnak rosszat akarni?Miért ne lehetne másnak a jobb is rossz?Ez tényleg a magyarokra utal!
2009. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!